reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

JUŻ SIĘ SAMA Z SIEBIE ŚMIEJĘ
img05072mj.gif
 
reklama
MONIAA - ALE EKSTRA CO ??????????? ;)
MUSZĘ JESZCZE POPRACOWAC NAD TYM CHOLERNYM ZDJĘCIEM , ALE PÓŻNIEJ JAK SIĘ ODSTRESUJĘ .
DZIĘKI ZA POMOC MONIAA
 
No.. gratuluje wklejenia fotki :p ;).Damian jak byliśmy na basenie pływał  w podobnym kółku.


Wiecie co?? Dzisiaj postanowiłam troche pozmieniać u Damianka w pokoiku, nic dużego......
Ponieważ ostatnio szalałam i malowałam swój przedpokój, postanowiłam wykorzystać troszkę farby i pomalowałam mu 3 samochody na ścianie.Na drugiej owieczkę i małą świnkę jaką ma na obrazku.A na rurze od kaloryferów powiesiłam słoneczko z karuzeli, gdyż już sięnią  nie bawi...Zdjęłam też baldachim.
Jak zaniosłam na rączkach  małego do jego królestawa to oczom nie wierzyłam ,że sprawiłam mu taką radość.
Słuchajcie tak się uśmiechał od ucha do ucha....a jak zobaczył słoneczko to tak się zaśmiewał lże szok.
Tyle radości takie drobiazgi  :)Aż mi się humor poprawił
Pozdrawiam
 
Pokaże Wam moje dzieło hihi jakie sprawiło radość Damianowi.Taki drobiazg..... naprawde..aż sama nie moge uwierzyć że on umiał pokazać radość, tylko głowa mu chodziła, rozglądał się pościanach he he.
pok0ks.jpg


zw4ca.jpg
 
Anka - super te małe świnki my cały czas w trakcie remontu ale jak już skończymy małego pokój to obiecałam sobie że też bedzie taki baaardzo dziecięcy - tapeta w niedźwiadki itd. :)
 
reklama
Super pokoik!!! :)
My wciąz śpimy z baldahimem tez myślę już o ściągnięciu... a nasz pokoik jest w pszczółki i w ogóle w kubusia puchatka. Jest takiego koloru co Damiana! :) dookoła mamy tapetkę w kubusia puchatka. Ale też już myślę o jakiejś zmianie :).
 
Do góry