reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

klaczek podczepiam się pod dziewczyny. 5-10-15 ma średniej jakości ciuchy. Nie wszystkie, ale raczej większość.
Tak samo bardziej polecam h&m, mothercare-jak mają przeceny, bo tak to jest dosyć drogo i ciucholandy:) Też mam już troszkę rzeczy na zapas-myślę, że jest to dobry pomysł:)
 
reklama
kkarolcia a jakie ceny teraz w h&m?tak przykładowo jakbyś mogła napisać,bo może też się wybiore.tak normalnie to troche za drogie mi sie te rzeczy wydają,więc może na wyprzedaż sie skusze:-)
 
Ceny takie, że zamiast 350,- zapłaciliśmy 200,- Masa rzeczy (chyba większość) jest po 20zł, ale są też po 40,- Jestem bardzo zadowolona z tych zakupów :)
No a właśnie zazwyczaj szkoda mi przepłacać, dlatego teraz zaopatrujemy się już na przyszły rok.
 
Ostatnia edycja:
wlasnie pytalam na innym watku co ile w polsce kosztuje:-)
body, skarpetki, rajtki, bluzy, sweterki, spodnie dresy/jeansy :-) ????

ja wlasnie bylam wczoraj w ''innym miescie'' na przecenach. i sie zawiodlam, w tamtym roku nakupilam duzo rzeczy a teraz nie bylo nic, mialam zrobic zapasy, chocby koszukek spodenek czy body, bo i tak wysylam duzo rzeczy do polski to i na to znalazloby sie miejsce. no ale niestety:-(
 
panziorka- piszę tutaj bo nie ma osobnego wątku na temat kąpieli a tu już o tym było. Może spróbuj w brodziku parę razy dać na początku kąpieli gruby ręcznik frotowy na dno albo młodego owiniętego w ręcznik wsadzać i dopiero wodę napuszczać czy włączać prysznic. Może mu zimno w tyłek jak go tamsadzasz albo faktura jakaś na dnie mu nie pasuje. Mój Antoś uwielbia się kąpać, na basenie godzinę siedzi w jacuzzi a jak go u rodziców chciałam posadzić w wannie z hydromasażem to myślałam że sobie ręce wykręci i nogi z tyłka tak wiał z łazienki i nie było możliwości go wsadzić do wanny. A ryczał jak lew!!!
 
Emotion 15-17zł za body (dobrej jakości oczywiście) to dobra cena. Normalnie bez promocji musisz się liczyć z kosztem 20-30zł. W Polsce ubranka są dużo droższe niż w Irlandii czy Anglii. Na lipcówkach 2009 były dziewczyny, którym znajomi przesyłali całe wyprawki zza granicy. Nie wiem jak z ciuchami różnica ale wiem od koleżanki że na kosmetykach dla dzieci różnice są ogromne (podobno, bo sama nie byłam, nie kupowałam).
 
MY polecamy body z Lidla lub Tesco. Nie zdąży zniszczyć nim wyrośnie, a cena niższa.

Chciałam Was zapytać o zdanie. Kiedyś tam pisałam Wam że bawię się w szycie. Ostatnio produkuję torby na pieluchy. Pamiętam, ze mój organizer przy pościeli Hani był bardzo niepraktyczny. Teraz w ogóle nie kupiłam, a jednak dobrze mieć wszystko w zasięgu ręki.

Oto kilka fotek:

torbaslonie.jpg

Na złość nie mogę znaleźć więcej fotek. Może dam linka do fejsa. Przy okazji może nas ktoś polubi:)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.429326357165961.1073741868.395928170505780&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.431435596955037.1073741871.395928170505780&type=3
 

Załączniki

  • torbaslonie.jpg
    torbaslonie.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry