reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Eliana - super wózek. Niestety cena dla mnie za wysoka.
Czasami mam dość naszego wózka ale mimo wszystko cieszę się że taki kupiliśmy. Ma mnóstwo minusów ale jakby nie patrzeć jest wygodny dla Pawełka a to się liczy najbardziej. Teraz szukam wózka tzw. laski, którą weźmiemy na urlop i mam nadzieje że coś uda mi się wylicytować.
Maxi cosi priori też jest nr 1 na mojej liście fotelików.
 
reklama
Eliana, ależ piękny ten wózek, zakochałam się. A jak się użytkuje? Ja mam spacerówkę x-landera, bardzo wygodna dla małej, ale cieżka i duża. Myślę o czymśl lżejszym i składanym. Boję się, że jak bym kupiłłą ten co ty, to x-lander poszedłby w odstawkę. A czy dzidzia w tym wózku siedzi prawie cały czas tak pionowo?
 
wózeczek świetny, bardzo mi się spodobał, ale cena też nie dla mnie:( znowu dzisiaj byłam w entliczku zobaczyć na foteliki..eh. Już byłam właściwie zdecydowana na priori i bach! Nie ma tam zagłówka dla maluchów więc jak mi mały zaśnie to głowa mu będzie latać na boki. Będę chyba szukać Tobi w okazyjnej cenie, może coś trafię. Przymierzaliśmy do auta Chicco, nie pamiętam niestety modelu, ale średnio się nadaje do naszego auta bo odstaje wrrrr. Nie wiedziałam, że będą takie szopki z tym fotelikiem. Na szczęście jeszcze jest chwila na zakup, bo małemu główka nie wystaje.
pesca jak usłyszałam pierwszy raz "laska" to nie wiedziałam o co chodzi, a jak się dowiedziałam to prawie umarłam ze śmiechu:) U nas odpowiednikiem tego jest chyba "parasolka", bo się tak składa:) Na śląsku jest właśnie laska:)
 
Eliana, ależ piękny ten wózek, zakochałam się. A jak się użytkuje? Ja mam spacerówkę x-landera, bardzo wygodna dla małej, ale cieżka i duża. Myślę o czymśl lżejszym i składanym. Boję się, że jak bym kupiłłą ten co ty, to x-lander poszedłby w odstawkę. A czy dzidzia w tym wózku siedzi prawie cały czas tak pionowo?

Ten wózek kupiliśmy na jakieś wyjazdy i niedługie spacery. Obecny wózek, który mamy jest duży i ledwo nam się mieści do bagażnika, więc nie zawsze mamy ochotę go zabierać, a z tym nie będzie już problemu :tak:
Zanim kupiliśmy ten wózek czytałam o nim opinie i się nie zawiodłam. Rozkłada się bardzo łatwo i szybko, a prowadzić go można dosłownie jednym palcem. A oparcie można rozłożyć, więc jak maluch uśnie to można go położyć i nie śpi na siedząco.
 
Elutka-zagłówek można kupić osobno, cena coś około 65-70 zł na allegro, a dzisiaj dojechał nasz fotelik :-) i jestem zadowolona, bo naprawde fajny. Jeśli chodzi o spacerówki to ja chyba pozostanę wierna mojemu x-landerowi..chyba, że wygram w totka to kupię małemu jakąś wyjściową furę do lansu :-D:-D:-D
 
panziorka wiem, że można dokupić,ale to nie to samo. Ponoć lepsze są te wbudowane. Też mam x landera i jestem bardzo zadowolona.
 
Wózio niezły:tak: Wygląda na wygodny dla mamy i dla dziecka. Tylko chyba bardziej miastowy?

My rózniez zmieniliśmy niedawno furę: POLSKAspacerówka od 0-3 lat SPEED!!!+ekoskóra 2013 (3341301699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wybraliśmy pompowane koła. Wózek duży, mega wygodny dla dziecka. Jedyna wada to waga ale już jestem wprawiona w bojach:) Auto mamy duże więc rozmiar nie miał dla mnie tym razem znaczenia (zabrzmiało nieco dwuznacznie;-)).
 
Kaka82 też fajny wózek, ale my właśnie taki duży z pompowanymi kołami mamy, więc potrzebowaliśmy mniejszego. I myślę, że będzie nam służyć do momentu kiedy nie spadnie śnieg :-D Bo wątpię aby ze śniegiem sobie poradził.
 
reklama
Do góry