reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja ostatnio kupiłam body dla Olafka na Allegro i jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo ładnie uszyte i z bardzo dobrej bawełny. Polecam ABC bawełniane BODY długi rękaw r.86 (18m) WZORY (3335423577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Body śliczne, też kupowałam u tego sprzedawcy, godny polecenia.
Emotion, tak jak pisze Kasia, to jest dobra cena. Dlatego warto polować na przeceny. O cenach w Coccodrillo już nie wspomnę. Body z Tesco też są fajne, ja kupuję na allegro te z Tesco, bo są jeszcze tańsze.
Co do moich zakupów "na zaś" to zrezygnowałąm z 5 10 15 - ale nie dlatego, że jak piszecie, ubranka są kiepskiej jakości. Mam wiele ubranek tej firmy i poza jednym pajacem który się zmechacił, nic się złego nie działo, nawet po kilku praniach. Ja zawsze kupuje w 5 10 15 przez internet, bo w stacjonarnym tylko małe rozmiary zawsze zostają. Do H&M mam 70 km, więc to tylko przy okazji. Za to podoba mi się nowa kolekcja C&A i teraz nad tymi się zastanawiam:-)
 
reklama
emotion_sickness tak jest to cena za jedno body. Nie jest to wysoka cena. Uwierz mi są droższe, a te naprawdę są bardzo dobrze uszyte i z dobrej jakości bawełny. A co dla mnie najważniejsze zapinają się pod szyją bo te które nie są zapinane tylko na zakładkę Olaf strasznie rozciąga i ma całą klatę na wierzchu :-D
Kaka82 fajne rzeczy szyjesz, ale kiedy ty to robisz??? Jak znajdujesz na to czas? Ja również szyję, ale jak Olaf się urodził to niestety nie mogę sobie na to pozwolić.
 
Dzięki:sorry: ale nie szyję sama. Mam wspólniczkę. Szczerze to się lepiej organizuje od kiedy mam dzieci jak wcześniej. A szyć uwielbiam. Szyje zwykle z rana póki jeszcze śpią, potem starszak trochę zabawia, wieczorami i nocami wykrawam. Jakoś tak:-D
 
Ja też uwielbiam szyć, ale niestety Olaf jak wstanie o 5:30/ 6:00 to już nie ma spania.... dopiero godzinna drzemka o 16:00 i koniec :tak: Więc nie mam możliwości.
 
a jak z cenami innych rzeczy?

U 'nas' naprzyklad w penney'u czy dunsie wychodzi 7 body za 10 euro [40 zl], albo 5 body za 8 euro [32 zl] - a tak jak teraz na promocji [malej] 7 body za 7 euro [28zl] .. wec napewno sobie kupie po 'paczce' na zaś :)
W tamtym roku kupowalam za 2 euro 10 body [!!] Az smieszne pieniadze, jak mloda zapaskudzila, to sie matka darla ze wyrzucam, a to grosze kosztowalo, heh

O
golnie kupial sobie skarpety rajtki na zapas, trche legginsow, kilka podkoszulkow i spodni dresowych - ale tak po 3-4 rzeczy. Jak mi sie trafi cos fajneg to kupuje do wieku 3-4 latka, bo wiem ze to naprawde warte, a jak tu sobie drobiazki pokupuje to potem latwej bedzie mi w pl.
 
U nas dwie drzemki. Mam naprawdę fajnie bo hania fajnie bawi się z Olą więc moge duzo zrobić. Lubi też hustawkę więc buja się blisko mnie i moge szyc.

Dzisiaj patrzyłam w tesco 5 bodziaków z sówkami za 55 zł. Ceny raczej na ciuchy spore;/
Mam ogrodniczki z 5 10 15 które kupiłam hani, potem n osiło inne dziecko i teraz Ola. Wyglądaja jak nówki.
 
po wieeeeelu tygodniach wreszcie się zmobilizowałam i kupiłam 2 najbardziej potrzebne rzeczy: bramkę na schody
Nowość: BRAMKA ZABEZPIECZAJĄCA DLA DZIECI 90-100cm (3385953053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i fotelik
Fotelik MAXI COSI PRIORI 9-18kg 24h 2013 NAJTANIEJ (3393738501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

byliśmy z W. w smyku i oglądaliśmy 3 modele, które nas interesowały, po wielu poszukiwaniach w necie..maxi cosi tobi odpadł w sumie ze względu na cenę, chicco był super, ale mały lepiej chyba czuł się w maxi cosi priori, który wybraliśmy..zobaczymy jak bedzie się sprawował w trakcie użytkowania. Fajnie się rozkłada, mały jest osłoniety, ale widać, że fotelik jest fajnie wyprofilowany, szelki rosną razem z dzieckiem i ma fajny materiał.
 
panziorka cena super za ten fotelik. Ja chyba też się na niego zdecyduje. Tobi właśnie dla mnie za drogi tak samo, a Priori też ma dobre opinie:)
 
pandziorka1980 gratuluję zakupów. Najtrudniej jest się zdecydować na fotelik. My mamy jeszcze trochę czasu, ale też musimy już się rozglądać i mieć jakiś typy, aby pojechać do jakiegoś sklepu i zrobić miarę :tak: I tak jak ty musimy kupić barierkę, ale też jeszcze nie wybrałam.
A ja jestem mega szczęśliwa bo kupiliśmy Olafowi taki wózek

NUNA, Wózek Nuna - Sklep Dystrybutora zaprasza na zakupy » Nowość! Pepp kol. Bisque
który po złożeniu zajmuje mniej miejsca i bez problemu zmieści się do samochodu jak będziemy jechać wypocząć. I co najważniejsze Olaf również zadowolony z nowego pojazdu :tak:
 
reklama
pandziorka1980 gratuluję zakupów. Najtrudniej jest się zdecydować na fotelik. My mamy jeszcze trochę czasu, ale też musimy już się rozglądać i mieć jakiś typy, aby pojechać do jakiegoś sklepu i zrobić miarę :tak: I tak jak ty musimy kupić barierkę, ale też jeszcze nie wybrałam.
A ja jestem mega szczęśliwa bo kupiliśmy Olafowi taki wózek

NUNA, Wózek Nuna - Sklep Dystrybutora zaprasza na zakupy » Nowość! Pepp kol. Bisque
który po złożeniu zajmuje mniej miejsca i bez problemu zmieści się do samochodu jak będziemy jechać wypocząć. I co najważniejsze Olaf również zadowolony z nowego pojazdu :tak:
Fajny ten wózek. Żałuję że kupiliśmy 2w1, bo spacerówka x-landera jest dosyc masywna i do lekkich nie należy i prędzej czy później bedziemy musieli kupić spacerówkę lżejszą. A nie chcemy znowy 700 stów wydac, bo kasa leci jak głupia.
OStatni kupiliśmy fotelik MAxi cosi Pearl i do tego bazę. NAwet nie pytajcie ile za to wyszło :( Ale się pocieszam że bedzie dla drugiej dzidzi...
 
Do góry