reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

azorek pajacyk jest śliczny. nie rozumiem dlaczego się twoim nie podobał.. taki milutki fiziu miziu:-)

ja pamiętam że u nas do cc to rozebrali mnie na golasa i leżałam pod prześcieradłem tylko. Bo od góry na piersiach czujki anestezjologa na serce, wkłucie w kręgosłup , potem parawan a dołem cięli. dopiero jak pozwolili mi po kilku godzinach głowę podnosić to położna dała mi moja koszulę. A młodego też dopiero na drugi dzień dostałam do cyca..
 
reklama
dziewczyny, przegladalam pozostale fora i natknelam sie na dosyc pomocny watek swiezych mam, ktore sa na czasie z nowinkami zakupowymi, warto zajrzec po porade:

https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-kity-czyli-co-warto-kupic-czego-nie-d-60477/

a ja siedze i sie nudze w pracy i znowu kase wydalam, tym razem na bardzo potrzebne rzeczy :) w drodze na moj adres sa:

- 2x reczniki z kapturkiem
- obcinaczka do paznokci ze szklem powiekszajacym (haha!!)
- szczotka dla Dominisia z naturalnego wlosia koziego
- lezaczek bujaczek :)
 

Załączniki

  • 21XKxxlPsyL._SL500_AA300_.jpg
    21XKxxlPsyL._SL500_AA300_.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 26
  • 41DSWNI5bjL._SL500_AA300_.jpg
    41DSWNI5bjL._SL500_AA300_.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 27
  • 41orbN5QOEL._SS500_.jpg
    41orbN5QOEL._SS500_.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 8610846739103360.jpg
    8610846739103360.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 27
  • ViewImage.aspx.jpg
    ViewImage.aspx.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krak to mnie rozwaliłaś tym szkłem powiększającym :-D kupiłam takie zwykłe nożyczki z okrągłym czubkiem, ale może dokupię sobie monokl powiększający? będę stylowo wyglądać ;-);-);-)
a zakupy super. :tak:

EDIT:
spojrzałam na tą listę, którą wrzuciła Krak i mi się coś przypomniało.

co prawda nie dla takich Maluszków, ale odrobinę później kiedy będą już ze swobodą używały rączek hitem jest taka lampka
http://www.lalula.pl/pl/p/Lampka-zmieniajaca-kolory-reagujaca-na-dotyk-Pies/291
chłopiec którym się opiekowałam miał taką tylko, że chyba łosia o ile dobrze pamiętam i była idealna, bo bidulek miał problem z zasypianiem, a tą lampkę sam włączał i wyłączał dotknięciem no i największy plus, że mógł ją obślinić i nic się z nią nie działo :tak:
 
Ostatnia edycja:
Malinowa - przodujaca firma telekomunikacyjna w UK ;p

a taki luzik dzisiaj, bo dzis jest w UK Summer Bank Holiday, wolny dzien od pracy, swietujemy lato :D a ten kto sie zglosi na ochotnika, zeby pracowac, nie tylko dostaje podwojna stawke, ale tez i ma luz blues ;) bo wiekszosc ludzi swietuje" w pubach i nie zawracaja sobie glowy zalatwieniem zadnych spraw :)
 
reklama
Do góry