reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
krak swietne zakupy fakt hicior jak dla mnie to te obcinaczki w komplecie ze szklem powiekszajacym heheheh ale juz wiem ze to wcale nie gluoi pomysl jest bo paznokietki na malusich paluszkach to mega wyzwanie bylo hehehe

arwen te reczniki wysylaja z chin na caly swiat wiec i do ciebie dojdzie:tak: jedyny minus zamawiania z chin ze strasznie sie wlecze wysylka:no: :no::no:
edit: na allegro tez sa podobne http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-bobas-recznik-z-kapturkiem-i2533156267.html
 
Malinowa - bo ja nie odbieram telefonow, jestem w backoffice team, takze dopiero jak 1wsza linia sobie nie radzi to wtedy oni do mnie dzwonia po pomoc, ale z klientami nie mam kontaktu

Arwen - sprawdzilam i ten sprzedawca z mojego linku wysyla do calej Europy tez czyli i do PL dojdzie :)

Azorek - no ja tak sobie pomyslalam, ze faktycznie czemu nie wziac tych ;) no i niedrogi tez ten wynalazek, zobaczymy jak sie sprawdzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to masz szczescie mnie szla kiecka dal amelki 23 dni:szok: balam sie ze na chrzest sie nie wyrobie heheheh moze pl blizej niz uk i mniej trzepia paczki z chin to dla tego szybciej co:-D u mnie wszystko co z chin zamawailam szlo ponad 3 tyg:dry:
 
Emotion ja ten kosz kupiłam za 5zł więc nie szkoda mi było :-D
Krak super zakupy .
Anć ja mam taką lampkę do łóżeczka ,że jak dzidzia zaczyna płakać to ona się włącza a jak jest spokój to gaśnie,można tak samo melodyjki ustawić.
Azorek ​śliczne małe zakupy
 
no to masz szczescie mnie szla kiecka dal amelki 23 dni:szok: balam sie ze na chrzest sie nie wyrobie heheheh moze pl blizej niz uk i mniej trzepia paczki z chin to dla tego szybciej co:-D u mnie wszystko co z chin zamawailam szlo ponad 3 tyg:dry:

no u mnie najdłużej co szło to kiedyś pokrowiec na laptopa 20 dni, ale był free shipping więc nie mogłam się czepiać. tak to 10 standardowo.

Aguga a wiesz może jak nazywa się ta lampka? bo brzmi ciekawie.
 
suuuperowe zakupy dziewczyny

ja dzis poszlam do sklepu, obeszlam, popatrzylam i stwierdzilam ze jakos wszystko drogo. Poszlam do drugie jeszcze drozej
wiec wrocilam i siadlam na allegro. Przejrzalam tych plecanych przez Was dostawcow i dalej nic. Jak ma recznik co bym chciala to nie ma butelki albo odwrotnie :eek:.
I jestem w kropce, niby jest taniej bo u nas w sklpei butelka Avent kosztuje 29 a na allegro 16 plus przsylka ale ten co ma butelki to nie ma wszystkiego co chce i bym musiala u innego zamawiac

a podpowiedzcie mi jak sie kupuje kilka rzeczy od jeden osoby. Klikam kup teraz na kilku roznych aukcjach i potem sama podliczam ile musze zaplacic czy pisze mail i prosze o kwote :confused:. Bo skad wiadomo ile przesylka wyniesie i jak potem w przelwie te wszystkie nr aukcji zmiescic

u nas do cc tez rozbieraja i tylko przesieradlo.
 
jutrzenka to zależy od sprzedawcy.
W tej chwili większość ma podpisana umowę z firmami kurierskimi i wszystkie zakupy w cenie jednej przesyłki niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów. Dla mnie to jest również ważne kryterium wybierania sprzedawcy. W zakładce opcja dostawy powinna być taka informacja lub w opisie aukcji.
Niektórzy liczą sobie na przykład za paczkę po 11 zł + każda kolejna rzecz 3-4 zł.. więc takich odrzucam
warto wtedy za coś dopłacić 2 zł i mieć wszystko w jednej przesyłce.
 
reklama
Jeszcze zapomnialam dopisac dla ciezarowek przebywajacych na wyspach: dzisiaj w Asdzie zaczal sie Baby & Toddler event, sporo fajnych rzeczy mozna kupic w dobrej cenie. Za to jutro w Tesco sie zaczyna Baby & Toddler event.

Milych zakupow :)
 
Do góry