reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Wózeczek to Delti Emu,produkowany przez firme ktora robi wózki x-landera tyle że delti jest zupełnie inny i niby półka niżej niż x-lander. natomiast mnie zachwyciła waga bo jest leciutki i skrętny,skłąda sie w sekunde,polecam wszystkim ktorzy mieszkaja w blokach bez windy:-)

aguga, ale sprzęcior!

debi, gratuluję zakupu karocy. Bardzo mi się tapicerka podoba, zdradzisz producenta?
 
Dziewczyny super te wszystkie rzeczy, które kupiłyście.
I widzę, że karuzela z misiami z FisherPrice jest bardzo popularna :tak: Ja oczywiście kupiłam ją również :-)
 
Wernika różnica to przede wszystkim cena. W Tesco widziałam pieluchy flanelowe po ok 8 zł za sztukę, na allegro mozna kupić dużo taniej. Flanela jest milsza jak tetra - przynajmniej dla mnie.
 
Aguga prezent super! ale cena zaporowa i ja sobie chyba daruje, bo w dwóch pokojach to jakoś nie widzę sensu :-D

ceny tych mat są faktycznie zaporowe :szok: chyba sobie daruję póki co. a karuzele w ogóle odpuszczam, bo taki maluszek i tak średnio widzi więc po co ma mu tam coś dyndać, a jakby mnie naszło to moi znajomi mają na zbyciu śliczną nową, bo ich córka niestety reagowała na nią paniką.:-D
 
Z Hanią miałam te misie zakupione długo przed porodem. Puszczałam często sobie tą muzyczkę żeby młoda słyszała będąc jeszcze w brzuszku, potem miałam nadzieję że będzie się uspokajała słysząc ja i szybko zasypiała. No nie zadziałało to tak jak sobie wyobrażałam;-) Ok 3 miesiaca zycia był pełen zachwyt nad karuzelą, niestety do tego czasu misie nam wysiadły (być może wskutek przerobienia karuzeli na zasilacz) i zakupiłam zwykłą nakręcaną. Teraz planuję również kupić ale byc moze będzie to dopieor prezent np na Mikołaja;-)
A co do mat to macie racę. Ceny powalają. Dla Hani M wybrał matę. Mi się nie podobała za młoda się nią zachwycała:
grucham i grucham - YouTube
Z czasem dokładałam do niej coraz więcej zabawek;-)
 
reklama
Nagranie niezbyt dobrej jakości bo komórką.
Już nieługo będziemy mieli takie gadatliwe robaczki:tak:
 
Do góry