reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Paula, same śliczności.

To i ja się chwalę. Mamy już leżaczek i matę edukacyjną, odkupiliśmy od przyjaciół. Są niezniszczone, wyprane, a do tego trochę kaski zostaje w kieszeni:-) O takie:
P3334_d_4.jpg
mata_rainforest0.jpg

Do tego zaliczyłam wycieczkę do Ikei, ale tam aż tak nie zaszalałam. Kocyki mi jakoś nie podeszły, ręczniczki z kapturem miały dziwny kształt (raczej dla starszego dziecka, malucha ciężko byłoby owinąć), no i wycofali ze sprzedaży ochraniacze na łóżeczko (takie z tworzywa, żeby dziecko nie pogryzło ramy łóżeczka albo żeby przewijak go nie obijał). Szkoda, bo nigdzie poza Ikeą ich nie widziałam.
W związku z tym dla malucha kupiłam tylko małe ręczniczki, śliniaki i pudełka do szafy (będzie łatwiej zorganizować się wśród malutkich ubranek).
12404_PE090073_S2.jpg
24141_PE109013_S2.jpg
0111726_PE262665_S2.JPG

A dziś jedziemy do rodziny po ubranka i łóżeczko, zobaczę co przywieziemy:-) Mam nadzieję tylko, że przeżyję wyjazd w taką pogodę:confused:
 
erde.. leżaczek fajny a mata bardzo przydatna..
ja Kajowi kupiłam 6 lat temu taką..
kick_play.JPG

tylko nie była tak droga,teraz na Allegro ponad 200zł.. masakra.
 
Mina, też fajna, w sumie to nawet podobna.
Mam to samo wrażenie - jak zobaczyłam ceny nowych mat to...:szok:
 
erde - bujaczek i mata super
Mina - ja tez mam podobną matę

a od szwagierki dostałam piękną karuzelę z misiami, projektorem i lampką - więc jeden wydatek odpada:-)
 
reklama
Ja dla Hani miałam taką karuzelę w misie:tak:

No to i ja poszalałam w koncu. Kupiłam:
- pościel 6 el plus rożek
- pieluszko ceratki - 2 szt
- pieluchy tetrowe - 10 szt
- pieluchy flanelowe- 5 szt
- 2 koszule do karmienia
- wkładki laktacyjne
- nakładki sedesowe do szpitala
- majtki poporodowe
- etui na smoczek
- podkłady poporodowe
- skarpetki dla niemowlaka
- smoczki (TT takie przeroczyste jak i wiele z Was kupiło)
- szlafrok bawełniany
- klapki do szpitala
- i trochę nowych ciuszków; 2*body/spiochy 56, 28 body/spiochy 62 oraz ogrodniczki welurowe na 62.
- nivea z oliwką płyn do kąpieli i mycia włosów
- paczkę pamperków 1
- łańcuszek do smoczka - biedronka;-)



Mamy juz łóżeczko, leżaczek, 2 wory ciuszków na 1 miesiące.
Z większych zakupów zostaje wózek, laktator i butelki no i może podgrzewacz ale to myślę moze jeszcze chwilkę poczekać. I jeszcze jakas walizka do szpitala.
 
Do góry