reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Ja tetre kladłam na poduszkę, do rozka, do wózka, do odbijana na ramię, jako kocyk w gorące dni, zamiast śliniaka do jedzenia ... Na początku często się ulewa dziecku i łatwiej zmienić pieluchę jak uprać posciel.
 
Aguga prezent super! ale cena zaporowa i ja sobie chyba daruje, bo w dwóch pokojach to jakoś nie widzę sensu :-D

ceny tych mat są faktycznie zaporowe :szok: chyba sobie daruję póki co. a karuzele w ogóle odpuszczam, bo taki maluszek i tak średnio widzi więc po co ma mu tam coś dyndać, a jakby mnie naszło to moi znajomi mają na zbyciu śliczną nową, bo ich córka niestety reagowała na nią paniką.:-D
U nas 3pokoje,ale mamy podwórko i ogród więc będzie potrzebna.Zasięg duży więc i do szwagierki jak podejdę kilka domków dalej to będę wszystko słyszała :-) .Oczywiście cena dużo niższa od tej z allegro dorwał okazję ,ale jakość rewelacja
 
Ja miałam 2 pieluchy flanelowe i teraz tez je mam.Prawie ich nie używałam. Tylko do lekarza i przez jakiś czas do przykrywania w wózku albo jako prześcieradło do wózka. Jakieś grube i nieporęczne są flanelowe wg mnie.

A ja kupiłam 2 bluzki do karmienia na allegro. W domu nie ma problemu ale jak na szczepienie jechałam to musiałam kombinowac w co sie ubrać żeby łatwo było sie rozebrać a nie świecić całym cyckiem albo brzuchem.
 
aguga06 no proszę jaki mąż kochany :-) Sonka pytasz czy urządzenie przewija muzykę w przód i tył czy dziecko jak zrobi kupkę?? :-D debi fajny wózio, śliczne kolory, ale jak dla mnie za mała buda ;-)

Znalazłam 2 maty, których ceny nie zabijają
WESOŁA KOLOROWA MATA EDUKACYJNA NA CHRZEST+ŻYRAFKA (2502872502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Mata EDUKACYJNA kojec do zabaw WESOŁA FARMA Canpol (2493693432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przed nami Boże Narodzenie, babcie i dziadkowie będą mogli szaleć ;-)
 
Paula - chodziło mi o dziecko :-)

ja flanelki używałam jako lekkiego kocyka i do lekarza, żeby na przewijak podłożyć lub do badania, a tetrę pod główkę do łóżeczka, do odbicia na moje ramię, na przewijak w domu - Majka miała miło, a jak zrobiła siusiu w czasie przewijania, to pieluszka to łapała, Michałkowi będę ją jeszcze kładła na siusiaka w trakcie przewijania jak zacznie akcję strażacką :-)

co do karuzeli, to Mja swoją kochała tak ok.3 miesiąca - aż do czasu gdy trzeba było ja zdjąć, bo zaczynała łapać, miała taką badziewną z kaczkami, która ciągle trzeszczała i skrzypiała i fałszowała jak dla mnie, ja bałam się ciągle, że spadnie, a Majka była zachwycona, potem te kaczki jeszcze na matę przepinałam - karuzelki nie wymieniłam, bo to był prezent i nie chciałam robić przykrości dziadkom :-) (gdyby Majka protestowała to co innego, ale to ja głównie cierpiałam, więc teraz cieszę się, że będzie śliczna karuzela, ale założę dopiero ok.2 miesiąca chyba )
 
a jak zrobiła siusiu w czasie przewijania, to pieluszka to łapała, Michałkowi będę ją jeszcze kładła na siusiaka w trakcie przewijania jak zacznie akcję strażacką :-)

teraz cieszę się, że będzie śliczna karuzela, ale założę dopiero ok.2 miesiąca chyba )

Na ptaszki są odpowiednie daszki, nawet raz link tu gdzieś wklejałam :-D
Ja też chyba nie będę się spieszyła z montowaniem karuzeli, ale przyznam, że i ja włączam dziecku muzyczkę żeby się oswajało :tak: Tylko teraz już wiem, że nie ma pewności w 100% tak jak pisała Kaka ;-)
 
Paula ta druga mata mi się podoba bardzo.
Sonka no wlaśnie karuzela itp dopiero później będą potrzebne więc prezent ma Mikołajki lub pod choinkę będą jak znalazł.
 

Obie maty są czaderskie a i ceny przystępne bardzo! Uwielbiam wszystko co ze zwierzętami związane, najchętniej bym dziecku z pokoju małe zoo zrobiła;-)
Fakt Malinowa_Paula, świetnie się z terminami porodów wstrzeliłyśmy, na Mikołajki i Święta dzieci będą akurat już na tyle kontaktowe, że przyjmą od dziadków i innych hojnych przyjaciół rodziny nieograniczoną liczbę zabawek-prezentów:-D.
 
reklama
Do góry