reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Czy masz taką samą piękną karuzelę jak ja? Zobacz załącznik 486234
Zobacz załącznik 486233
O, na taką się właśnie czaję:-) Myślę co by na Allegro nie upolować jakiejś używanej może:confused:

Ja dla Hani miałam taką karuzelę w misie:tak:

No to i ja poszalałam w koncu. Kupiłam:
- pościel 6 el plus rożek
- pieluszko ceratki - 2 szt
- pieluchy tetrowe - 10 szt
- pieluchy flanelowe- 5 szt
- 2 koszule do karmienia
- wkładki laktacyjne
- nakładki sedesowe do szpitala
- majtki poporodowe
- etui na smoczek
- podkłady poporodowe
- skarpetki dla niemowlaka
- smoczki (TT takie przeroczyste jak i wiele z Was kupiło)
- szlafrok bawełniany
- klapki do szpitala
- i trochę nowych ciuszków; 2*body/spiochy 56, 28 body/spiochy 62 oraz ogrodniczki welurowe na 62.
- nivea z oliwką płyn do kąpieli i mycia włosów
- paczkę pamperków 1
- łańcuszek do smoczka - biedronka;-)

Mamy juz łóżeczko, leżaczek, 2 wory ciuszków na 1 miesiące.
Z większych zakupów zostaje wózek, laktator i butelki no i może podgrzewacz ale to myślę moze jeszcze chwilkę poczekać. I jeszcze jakas walizka do szpitala.
Poszalałaś!
My wczoraj przywieźliśmy 2 wielgachne torby ciuszków od kuzynki (w tym 2 kombinezony na zimę rozm. 62, więc pewnie jakiś na 68 tylko kupię) i łóżeczko.
W sierpniu musimy zamówić wózek i dokupić materac do łóżeczka, we wrześniu jeszcze jeden sort od drugiej kuzynki przyjedzie. I oprócz jakichś dupereli będzie w zasadzie wszystko:-)
 
reklama
Erde myślę, że nie będzie najszczęśliwszy tachajac te paki:cool2: Teraz nasz jest na urlopie i jakis młodzik chodzi;-)
 
Sonkaa napewno wstawię. Sama jestem ciekawa tych koszul co wybrałam. Nie chciałam zeby były za krótkie a wiadomo ze jak brzuch wielki dojdzie to bedzie krótsza z przodu.
 
super zakupy dziewczyny,szalejecie:-)my kupiliśmy wózek,gondola i spacerowka.długo myśleliśmy jaki kupić ale w końcu wygrał ten i jesteśmy super zadowoleni z zakupu:-)zdjecie nie moje ,ale nie mam siły teraz robic fotek naszego ale wyglada identycznie:-)
 

Załączniki

  • delti_emu.jpg
    delti_emu.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 52
Sonkaa napewno wstawię. Sama jestem ciekawa tych koszul co wybrałam. Nie chciałam zeby były za krótkie a wiadomo ze jak brzuch wielki dojdzie to bedzie krótsza z przodu.

kaka - w szpitala to zaraz będzie pół wielkiego brzucha :-)

aguga - to Twoje cudo, to chyba tylko nie przewija :-) (choć pewności nie ma.)

debi - fajny wózeczek, lubię takie kolory :-)
 
reklama
Paula, same śliczności.

To i ja się chwalę. Mamy już leżaczek i matę edukacyjną, odkupiliśmy od przyjaciół. Są niezniszczone, wyprane, a do tego trochę kaski zostaje w kieszeni:-) O takie:
P3334_d_4.jpg
mata_rainforest0.jpg

Do tego zaliczyłam wycieczkę do Ikei, ale tam aż tak nie zaszalałam. Kocyki mi jakoś nie podeszły, ręczniczki z kapturem miały dziwny kształt (raczej dla starszego dziecka, malucha ciężko byłoby owinąć), no i wycofali ze sprzedaży ochraniacze na łóżeczko (takie z tworzywa, żeby dziecko nie pogryzło ramy łóżeczka albo żeby przewijak go nie obijał). Szkoda, bo nigdzie poza Ikeą ich nie widziałam.
W związku z tym dla malucha kupiłam tylko małe ręczniczki, śliniaki i pudełka do szafy (będzie łatwiej zorganizować się wśród malutkich ubranek).
12404_PE090073_S2.jpg
24141_PE109013_S2.jpg
0111726_PE262665_S2.JPG

A dziś jedziemy do rodziny po ubranka i łóżeczko, zobaczę co przywieziemy:-) Mam nadzieję tylko, że przeżyję wyjazd w taką pogodę:confused:
Śliczny leżaczek i mata też superowa.Ja przy drugim synku leżaczek zakupiłam,ale maty nie będę chyba kupowała bo starszak leżeć wcale nie chciał. Takie pudełeczka do szafy są świetne bo malutkie rzeczy można fajnie pochować.

erde.. leżaczek fajny a mata bardzo przydatna..
ja Kajowi kupiłam 6 lat temu taką..
kick_play.JPG

tylko nie była tak droga,teraz na Allegro ponad 200zł.. masakra.
Jaka pomysłowa ta mata bo i nóżki pracują

erde fajne zakupy :-)
Mina i Jutrzenka fajne te maty, myślę nad zakupem podobnej :tak:


Czy masz taką samą piękną karuzelę jak ja? Zobacz załącznik 486234
Zobacz załącznik 486233
Zastanawiam sie właśnie nad taką karuzelą ,ale chyba używaną kupię.

Ja dla Hani miałam taką karuzelę w misie:tak:

No to i ja poszalałam w koncu. Kupiłam:
- pościel 6 el plus rożek
- pieluszko ceratki - 2 szt
- pieluchy tetrowe - 10 szt
- pieluchy flanelowe- 5 szt
- 2 koszule do karmienia
- wkładki laktacyjne
- nakładki sedesowe do szpitala
- majtki poporodowe
- etui na smoczek
- podkłady poporodowe
- skarpetki dla niemowlaka
- smoczki (TT takie przeroczyste jak i wiele z Was kupiło)
- szlafrok bawełniany
- klapki do szpitala
- i trochę nowych ciuszków; 2*body/spiochy 56, 28 body/spiochy 62 oraz ogrodniczki welurowe na 62.
- nivea z oliwką płyn do kąpieli i mycia włosów
- paczkę pamperków 1
- łańcuszek do smoczka - biedronka;-)



Mamy juz łóżeczko, leżaczek, 2 wory ciuszków na 1 miesiące.
Z większych zakupów zostaje wózek, laktator i butelki no i może podgrzewacz ale to myślę moze jeszcze chwilkę poczekać. I jeszcze jakas walizka do szpitala.
Wow,ale zaszalałaś,super zakupy.A pokaż link do tej oliwki bo ja zastanawiałam się na jej zakupem
super zakupy dziewczyny,szalejecie:-)my kupiliśmy wózek,gondola i spacerowka.długo myśleliśmy jaki kupić ale w końcu wygrał ten i jesteśmy super zadowoleni z zakupu:-)zdjecie nie moje ,ale nie mam siły teraz robic fotek naszego ale wyglada identycznie:-)
Gratuluję zakupu super pojazdu

kaka - w szpitala to zaraz będzie pół wielkiego brzucha :-)

aguga - to Twoje cudo, to chyba tylko nie przewija :-) (choć pewności nie ma.)

debi - fajny wózeczek, lubię takie kolory :-)
Fajnie dużo to funkcji ma ,a najbardziej podobają mi się te melodyjki takie uspokajające
 
Do góry