reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Hej dziewczyny :)

Co do fotelikow, to o to mi wlasnie chodzilo, ze uzywanych od osob, ktorych nie znamy (np. przez allegro) nie powinno sie kupowac. Od znajomych czy rodziny jak najbardziej, jesli ktos nie moze sobie pozwolic na nowe.

Mamba - jak dla mnie czarny kolor jest najlepsiejszy, bo uniwersalny, elegancki i nie "mdly" ;) Mam nadzieje, ze wyplata szybko wplynie, zebys mogla sobie poszalec na zakupach :)

Bellka, Erde - eeeeek, az mi dreszcze przeszedl jak przeczytalam o tesciowej kupujacej wyprawke ;) szkoda, ze jeszcze takie zabobony chodza po swiecie...co nasze zakupy maja do przebiegu ciazy? hmmm...

Emotion - zakupki super, jaki to model wozka? nie widzialam chyba takiego w sklepach w uk?

Emotion, Anc - co do poscieli, to ja podziekuje narazie, kolderkom w lozeczkach noworodkowych mowimy nie :) jak moj wyrosnie juz ze swojej kolyski, to wtedy moze sie zastanowie nad jakims kocykiem hmmm bo juz wiosna bedzie...chociaz i tak stawiam na growbagi (spiworki) bo to o wiele bezpieczniejsze i praktyczniejsze dla Dzidzi

Bellka - super zakupki :) ja tez sie zastanawiam nad pompka elektryczna Tommiego, butelki juz mam, bo po dlugich rozeznaniach w terenie te wydaly mi sie najlepsze :)

Co do materaca to ja narazie kupilam najzwyklejszy do kolyski, bo i tak dziecko do 6 miesiaca nie wazy az tyle, zeby materacyk odksztalcic, jak bede kupowala lozeczko to i materac jakis dobry kupie :)

A ja powoli zaczynam skupowac rzeczy na moj baby shower :) wybralam juz tematyke i jestem z siebie bardzo dumna hehe ;) bo tyle tego, ze nie wiadomo na co patrzec :) narazie zamowilam talerzyki, kubeczki, zaproszenia, ozdoby na mufinki, kartki na podziekowania i torebeczki na prezenciki dla gosci :) no i moje czekoladowe Dzidzie :)
 

Załączniki

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 57
  • 907939295_260.jpg
    907939295_260.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 38
  • 1328274215_l.jpg
    1328274215_l.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 35
  • C427128.jpg
    C427128.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 35
  • Happi_Tree_Baby_Shower_Cup.jpg
    Happi_Tree_Baby_Shower_Cup.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 38
  • Happi-Tree-Lifestyle-300x200.jpg
    Happi-Tree-Lifestyle-300x200.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 47
  • owl themed baby shower uk how to do throw a (12).jpg
    owl themed baby shower uk how to do throw a (12).jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Belka super zakupy. gdyby nie moja zniżka w NUKU też pewnie obkupiłabym się w Tommee Tippee, bo podobno rewelacja.

Krak może to głupie pytanie, ale czy mogłabyś mi opowiedzieć co się robi na takim przyjęciu i jaki jest jego sens? bo moje koleżanki mnie nakręcają żebym zrobiła, ale w pl to jeszcze nieznana sprawa i tak do końca zwyczaju nie rozumiem więc nie wiem czy mam organizować i sobie głowę zawracać. o co chodzi z tą tematyką, prezentami dla gości itp. a gadżety przesłodkie.

co do kołdry ja myślę, że też się wstrzymam. w sensie kupiłam już jak byłam w tej hurtowni, ale na początku pewnie będzie grany rożek, a później przyjdzie wiosna więc kocyk.
 
Dziewczyny, super zakupy :-) ja po powrocie tak samo zabieram się za zakup takich rzeczy jak smoczki, butelki, szczoteczki itp.

Nad pościelą cały czas zastanawiam się bo przy Olusiu tak jak wiele z Was korzystałam głównie z rożka i kocyka, ale zobaczę, jeżeli już to taką 3elementową, sama poszwa i poszewka z ochraniaczem bo całą resztę mam po Olku.

A i znalazłam tutaj we Władysławowie Pepco :-) ale nie wiem czy tak wszystko było wykupione czy mają tu gorsze zaopatrzenie, ale kupiłam Małej tylko 2body z długim rękawem, bluzeczkę, czapeczkę i skarpetki. Myślałam, że znajdę jakiej fajne śpioszki albo pakacyki ale tego prawie wcale nie było.
 
Ja kupiłam komplet pościeli 6-elementowy, tzn. kołdra i poduszka + poszewki + prześcieradło + ochraniacz:
3el_bez_1.jpg
ale na początku kołdry i poduszki nie będę używać (są na później), mała będzie spała w rożku.
Krak, śliczny motyw akcesoriów na przyjęcie, dobrej zabawy życzę:-)
 
Wybraliśmy się wczoraj po raz pierwszy do sklepu z akcesoraiami dziecięcymi. Małż mnie na wózki zaprowadził i się załamałam. Jak ja mam z tego wszytskiego coś wybrać? Tego jest za dużo, prawie się poryczałam w tym sklepie.
 
reklama
Do góry