reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

Polcia ale piękności :-)

Ja mam smoczki z aventa i zobaczymy jak się sprawdzą.
Pościel to chyba zamówię razem z ochraniaczem reszty nie potrzebuje.
 
reklama
a na jaki rozmiar kupujecie kombinezon rzeby na cala zime syaczyl. bo ja mam tylko 0-3 i mam wazenie ze moze bys za maly.
 
Polcia, śliczności!

erde sliczny kolorek moj ulubiony zastanawiam sie czy dla chlopaka tez taki moglby byc.
O tą fioletową chodzi? Inne kolory też są: 2el dziecięca pościel Art-Nika 90X120 nowe wzory (2475657046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

a na jaki rozmiar kupujecie kombinezon rzeby na cala zime syaczyl. bo ja mam tylko 0-3 i mam wazenie ze moze bys za maly.
Wydaje mi się, że na całą zimę to będzie ciężko, trzeba liczyć kombinezon przynajmniej do marca, a wtedy nasze dzieciaczki będą miały po 5-6 mies. Nie ma bata, żeby ten sam rozmiar był dobry, co na początku...
 
Co do ochraniaczy na łózeczko to ja wogóle nie używałam, jakoś nie były wogóle potrzebne, mały przemieszczał sie w łóżeczku ale nigdy sie nie obijał jakos mocno.
A z poscieli to tylko prześcieradełko uzywalismy, przez pierwszy m-c maly spal w rożku a potem w śpiworku i tak spi do teraz, bez podusi nawet.

Polcia poszalałaś z tymi ciuszkami, sliczności.

Materac mamy zwykły piankowy ale wysoki dosyć,po 1,5 roku uzytkowania wogóle sie nie zniekształcił.

krak super ze taka imprezka Ci sie szykuje, gadzety bardzo fajne.
 
kobitki [z irlandii] powiedzcie mi czy te nakladki na brodawki widzialyscie jakies inne niz z TT? I czy sa tego jakies rozmiary? - tak z ciekawosci pytam :D

Ja wczoraj kilka 'drobiazgow' kupilam : odciagacz,
cumelki, szczoteczke, nozyczki, cazki, waciki, patyczki do uszow, itp.
Nawet jedno opakowanie pampersow [80 sztuk] :D:D
A pozniej ganialam za siostrzenica 5cio letnia ze niby chce jej pampersa ubrac, hehe Ale bylo zabawy :D

Zostaly mi w sumie jakies drobnoski typu kremy/plyny do kapieli + takie rzeczy z apteki - ale tego nie bede kupowac do wrzesnia gdzies, proszek do prania, a tak to juz lista cala odznaczona ze jest :D

Mam tylko 2 problemy: nigdzie nie moge recznikow znalesc - takich zeby delikatne byly
+ problem bedzie z kombinezonkiem tutaj :// [w Irlandii], moze welurkowe znajde jak mi sie uda:/
 
Ostatnia edycja:
emotion wejdz do mothercare czy bootsa duzego maja np z firmy motherecare czy boots sa aventu tt i jeszcze jakies juz nie pamietam. jesli na polce nie ma innej rozmiarowki (zazwyczaj ten uniwersalny rozmiar lezy) to mozna popytac sprzedawce:tak:
 
Ja kombinezon z welurku mam na 56cm ,a większe 62-68cm chyba ze 2szt mam na później bo niestety okres zimowy nas czeka.
Emotion ja mam te nakładki na brodawki z canpola ,kupiłam najpierw rozm L uniwersalne,ale są dla mnie za duże i domówiłam zaraz rozm S mniejsze .
 
Dziewczyny super zakupy;-) ja na pościel i wózek wciąż zdecydować się nie mogę, przy pościeli zastanawiam się nad ochraniaczem, chciałam kupić na całą długość łóżeczka, żeby posłużył dłużej i jak Junior będzie fikał przez sen gdy będzie starszy to żeby nóżki miedzy szczeble nie włożył z tym że wybór tych na całe łóżeczko jest o wiele mniejszy niż krótkich, bo te krótkie to jak rozumiem służą tylko zabezpieczeniu by się w główkę nie uderzyło, sama nie wiem, może doświadczone mamy podpowiedzą które sie lepiej w praktyce sprawdzają:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja mam na razie dwa śpiworki jeden na rozmiar od 0do 3 a drugi nawet nie wiem bo to od siostry ale większy.

To teraz nie wiem co z tą pościelą może kupię przyda się jak co na potem a materac mam piankowy i się zastanawiam czy nie zmienić :sorry2:

Musa ja też nie wiem na razie to chyba kupię taki tylko na główkę.
 
Do góry