reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Oj dziewczyny widzę, że coraz bardziej szalejecie z zakupami dla maluszków i siebie :tak: Ja dla siebie jeszcze nic nie mam oprócz jednej koszuli do szpitala, kapci i szlafroka. Śliczne kupiłyście ciuszki. Ja też mam kilka nowych i nawet mini buciki kupiłam ;-) ale zdjęcia wstawię po weekendzie jak w piątek po badaniach odbiorę paczkę ze smyka :tak: Wózek niestety jeszcze do mnie nie dotarł :wściekła/y:
 
reklama
a powiecie jak te z Rosmana sie rozsmarowuja. Bo ten na rozstepy jest okropny pod tym wzgledem. Tak sie go kiepsko rozprowadza.
ja mysle o Nivea Sensitive

co do kosmetykow dla mnie to zamierzam kupic te turystyczne. Wole kupic 2 mallutkie buteleczki i potem wyrzucic niz z powrotem wiesc do domu pelne butelki.
Tak zawsze robilismy jak lecilismy samolotem. Kupowalam te male i wyrzucalam w hotelu i git !!
Ja kupiłam mleczko i wypróbowałam na swoich dłoniach to rozprowadza się super i ładnie pachnie.
Malinova,Mamba świetne zakupy
Majuska super zdjęcia ,fajnego masz synka
 
odnośnie smarownia kremami na rozstępy w pierwszj ciąży od samego poczatku smarowałam brzuszek zero roztępów ale i brzuszek nie był duży:tak: teraz nie kupuje specyjalnych kremów tylko zwykłą oliwką po kąpieli i to tez dopiero z miesiąc :szok: jestem testerem;-):-Dzobaczymy na koniec ale i brzuszek będzie większy:szok:
 
ja dzis wpadłam do Reserved i kupilam body i bluzeczke po 15 zl za sztuke :tak:
 

Załączniki

  • S1831.jpg
    S1831.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 17
  • S1836.jpg
    S1836.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 22
musa ja moge takie ciuszki wstawic...amelka dostala od mojej kuzynki takie poncho oblesne granatowo-panterkowe i do tego granatowe sztruksy byly:sorry::zawstydzona/y: jak chcesz to wstawie te brzydkie co mloda w nigdy ich na oczy nie widziala haha
azorek to ja się doczekac nie moge, my z moja sis uwielbiamy sobie polewke w szmatrixach robic z takich ciuszków

jutrzenka- super męskie wdzianka
majuśka - słodki ten twój maluch
 
Zdjęcie1942.jpgZdjęcie1997.jpgZdjęcie1998.jpgZdjęcie1999.jpgAch to i ja się pochwalę, zaczęłam pomalutku kupować bo pozazdrościłam wam:-)





Zdjęcie2010.jpgZdjęcie2006.jpgZdjęcie2009.jpgA to ciuszki zakupione w ciucholandzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry