reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
emotion ja mam ze dwie takie od urodzenia ale....srednio bylo z tym zakladaniem niestety:baffled: zreszta wolalam jednak jak caly dzien byla w bodziaku czy czyms co szybko sie zdejmuje wrazie ulania czy kupki;-):-) ale po 3 mcu juz sukienasie jej zakladalam nawet ta spodniczke jeansowa co jest na zdjeciu i te kiecuszki niektore starczaly do 8-9 mca bo sa szersze i jakos dizdziolek sie dluzej miesci w nie:tak:
 
Ostatnia edycja:
musa ja moge takie ciuszki wstawic...amelka dostala od mojej kuzynki takie poncho oblesne granatowo-panterkowe i do tego granatowe sztruksy byly:sorry::zawstydzona/y: jak chcesz to wstawie te brzydkie co mloda w nigdy ich na oczy nie widziala haha
 
reklama
ja mam kilka fotek na laptopie z synkiem to wrzucam co mamy:tak: zima 003.jpgsaneczki plus śpiworek i kombinezoniklistopad 043.jpgwózekkrzeselko 112.jpgkrzeselko 150.jpgkrzesełkostyczen2012 030.jpgzabaweczkilistopad 038.jpghuśtawkeczerwiec 2011 133.jpgkołyska gabrielek maj2011 017.jpgmaxsi cosigabrielek maj2011 047.jpgwózeczekimprezy 135.jpgna trawce
 
Do góry