reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

a ja tu w ogóle nie powinnam zaglądać, oglądam te wasze śliczności i coraz bardziej przeraża mnie myśl że jestem bardzo w tyle
co prawda mam troszkę ciuszków po dzieciach sióstr, ale tak naprawdę to nie za wiele, sama też jeszcze prawie nic nie kupiłam: tylko 5-ciopak body z kr. rękawkiem, 2 szt body z długim rękawem, jednego pajaca, skarpetki, kocyk, no i smoczek
 
reklama
majuśka, super masz synusia :-)

jutrzenka, ekstra bluzeczka i body, ja też ostatnio korzystałam z promocji reserved :-)

nabru, same cuda, a Cisteczkowy nie jest przypadkiem z h&m ?? Mój Olek w zeszłym roku miał albo identyczną albo mega podobną :-)
 
a ja tu w ogóle nie powinnam zaglądać, oglądam te wasze śliczności i coraz bardziej przeraża mnie myśl że jestem bardzo w tyle
co prawda mam troszkę ciuszków po dzieciach sióstr, ale tak naprawdę to nie za wiele, sama też jeszcze prawie nic nie kupiłam: tylko 5-ciopak body z kr. rękawkiem, 2 szt body z długim rękawem, jednego pajaca, skarpetki, kocyk, no i smoczek

ja też zaglądam i się dobijam, bo poza paroma ciuszkami, które dostaliśmy w spadku od mam z przedszkola, w którym pracuje Luby, nie mam NIC. słownie NIC. jestem jedynie zdecydowana co do wózka.
 
jutrzenka jakie piękne mężczyźniane ciuszki :-)

nabru śliczne a rzeczy ze szmateksu jak nówki :-)

Ja już trochę mam tych rzeczy ale wszystkie od rozmiaru 62 więc jak będzie naprawde malucia(a pewnie będzie) to nie mam nic :confused:
 
ja też zaglądam i się dobijam, bo poza paroma ciuszkami, które dostaliśmy w spadku od mam z przedszkola, w którym pracuje Luby, nie mam NIC. słownie NIC. jestem jedynie zdecydowana co do wózka.

trochę mnie pocieszyłaś ze nie jestem sama, ale zazdroszczę że wózek już macie upatrzony, bo to mi spędza sen z powiek najbardziej, co prawda coś tam upatrzyłam ale tylko na necie a chciałabym obejrzeć na żywo, dotknąć, pojeździć, ale mam problem bo tej firmy nie mogę znaleźć w sklepach w swoim mieście, już nawet do producent pisałam i podał mi jakiś adres a jak tam zadzwoniłam to powiedzieli że u nich nie można zobaczyć
 
jutrzenka ale wspaniałe!! Takie męskie:-) Nie mogę oderwać wzroku!
nabru zakupy udane :-)

Zdradziłam gondolę Marity, pierwotny plan zakupu właśnie padł. Będziemy się wozić Tako:-), problem spacerówki rozwiązany, bo w takowym podoba mi się cały komplet. I posiada skrętne koła!!!
http://mpkaras.cba.pl/select/integra/bora/wozek.html
Zdecydowałam się na używany ze względu na stan konta, utargowałam na 450zł :blink:. Wygląda na zadbany, pani mówiła, że używany był 8 miesięcy, bo później przesiedli się na parasolkę. Mam nadzieję, że będę zadowolona z zakupu i dzidzia również.
 
Ostatnia edycja:
Malinowa dopoki nie wcisnelam linku powrot na allegro to nie wiedzialam ze uzywany. Nie wyglada naprawde.
Super, i 100 razy ladniejszy niz te Marity ktore sorry ale mi sie z komunizmem kojarzą

a ja wczoraj na miescie widzialam babke z brązowym x-landerem i dalej kocham te wozki, napewno znow bym go kupila
 
reklama
IMG_1625.jpgIMG_1633.jpgIMG_1632.jpgIMG_1631.jpgIMG_1630.jpgIMG_1629.jpgIMG_1628.jpgIMG_1627.jpgIMG_1626.jpgIMG_1634.jpgdziewczyny, cuda pokupowalyscie Waszym dzidziom :) ja to zakochana jestem we wszystkich ubrankach szczegolnie, wydaja mi sie taaakie slodkie :)

Mallinowa wozek wypas, ja tez bez skretnych kol nawet bym sie z domu nie ruszala :) pasuje do niego maxi cosi cabriofix?

a oto moje zakupy (praaawie skonczone... ;) dzis rano sobie postanowilam wszystko poukladac w komodzie Dominikowej, takze przy okazji cyknelam kilka zdjec :)

ps. nie pamietam co gdzie zdobylam, ale jesli cos Wam sie spodoba to dajcie znac - sprawdze i dam namiary :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry