reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

azorek super ubranka śliczne sukieneczki:-) ja jeszcze nie wiem co nosze pod serduszkiem jak chłopiec to mam wszystko a jak będzie dziewczynka to musze sukieneczki też takie piękne nabyć:-D jak widze ubranka na dziewczynke to chciałabym córeczke :-)
 
reklama
najpierw robię transfer a potem poczytam co kupiłyście

najpierw moja paka z Merlina z produktami Lovi
20120627921.jpg

a teraz garderoba małej, kupowane jakiś czas temu w ciucholandzie

20120622916.jpg20120605899.jpg20120622915.jpg20120622914.jpg

i z Reserved

20120531893.jpg20120531894.jpg
 
dynia jak najbardziej w końcu córka ogrodników ;)

z tym Merlinem to poszalałam, ale nie przekroczyłam nawet 200 zł razem z kurieram a mam podgrzewacz, sterylizator, 2 butelki, butelkę z łyżeczką, 2 kubki i tych smoczków pełno. Życie zweryfikuje moje szaleństwo
 
Ostatnia edycja:
azorek, niezła kolekcja, kolorystyka małej księżniczki:-)
mamba, ciuszki super, a pajacyk z ulicą sezamkową rewelacyjny!
malinova, dynia pierwsza klasa, jak znalazł na pierwsze halloween;-)
 
Malinova to wypawkę masz już chyba w komplecie;-) cudne ciuszki nabyłaś.

Ja jestem chyba w lesie mam narazie tylko trochę ciuszków, pieluchy tetrowe i flanelowe oraz przewijak. Teraz robimy remont pokoju w którym będzie z nami spało dziecko i już zacznę konkretne kompletowanie wyprawki.
 
reklama
Azorek, no no kolekcję masz niezłą a jakie śliczności, przy sukienkach wymiękłam, cuuudne :-)

Mamba, również same słodkości, a najlepsze z Ulicą Sezamkową :-)

Malinova, kolejna porcja samych słodyczy :-) a z tą promocją to super Ci się udało i ile rzeczy już masz załatwionych :-)
 
Do góry