reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

No i kolejne cudności kupiłyście. Super ciuszki dziewczyny. A ja wczoraj miałam wyjść tylko do na chwilę do Rossmanna i oczywiście wlazłam do Pepco :sorry: i jak zobaczyłam takie małe cudności za 4,99 to nie mogłam się oprzeć....
22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg
 
reklama
i znów takie śliczności !!!!!!!!!!!!!!!

ja kiedyś tak z grubsza przeglądałam i naliczyłam 3 pudła i 7 worków ubranek od 0-12 miesięcy muszę za niedługo zabrać się za sortowanie jakieś ale prać i prasować będę dopiero koło końcówki sierpnia
 
po prostu cudeńka te ubranka, a co to będzie jak w nich nasze bobaski ubierzemy, wtedy to dopiero wzroku nie będzie można od nich oderwać:-)
 
dziewczynki - to się musiało tak skończyć :-), jak oglądałam od rana Wasze cudeńka, to zaszalałam na allegro i kupiłam 6 par półśpiochów welurowych (56.62 i 68 - po 2 szt.) i 2 pajacyki - wstawię fotki jak dojdą
 
a ja jeszcze przed chwilą dołożyłam na allegro 4 komplety - kaftanik + śpiochy może nie najpiękniejsze z tym sitodrukiem, ale za to z polskiej frotki, z Majka miałam kilka takich i wiem, że je uwielbiałam, więc uznałam, że Michasiowi też się należą i strzeliłam niebieski, zielony i ecru w rozmiarze 56 i niebieski - 62, foty wrzucę jak przyjdą :-)

Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała zamiast komody kupić wielka bieliźniarkę :-)
 
reklama
mamba ladny kolorostycznie taki inny :tak:jak dla mnie niestety budka w spacerowce jest za plytka w sensie ze jak siedzonko jest do siedzenia a nie rozlozone to ta buda w sumie nic nie zakrywa poza czubkiem glowy:confused: ale przynajmniej gondola 86cm to duuuza:-) wiec na cala zime spokojnie starczy:tak::-)

amelka teraz ma taki http://www.kiddisave.co.uk/store/product/1812/Safety-1st-Easy-1st-Stroller-Black-Caviar/ i do niego moge dokupic gondole tylko i juz bedzie dla maluszka ...srednio mi sie podoba ale coz zrobic w zaistanialej syt finansowej ehh tak wyjdzie najtaniej
 
Ostatnia edycja:
Do góry