reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

No właśnie, nie dość że ma wszystko, czego szukam w wózku, to jeszcze wygląda super. I nawet cena przyjemna.
Tylko chciałabym zobaczyć na własne oczy jak wygląda konstrukcja i jak się sprawuje "w praniu". No wiecie - organoleptycznie;-)
 
reklama
erde - mówisz o tym wózku Verdi Futuro, tak? ja widziałam podobny na żywo, o ten
NOWOŚĆ!!! WÓZEK VERDI SONIC 3W1+TORBA +GRATISY !!! (2333055401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i wyglądał dość fajnie, co prawda nie obmacałam go dokładnie bo się śpieszyłam a zauważyłam go przez przypadek bo nie szukaliśmy wtedy wózka, ale wydawał się solidny i fajny w prowadzeniu
w sklepach nie widziałam tej firmy ale jak masz u siebie jakiś rynek, bazar taki ze wszystkimi "bzdetami" to powinni tam mieć
 
marand - tak, o Futuro. Ten Sonic też niezły, ale ma trochę mniejszą gondolkę.
No nic, napisałam do producenta czy sprzedają gdzieś stacjonarnie, zobaczymy co odpiszą.
 
Musa wstaw może linka do tych spodni co takie lipne sa zeby już zadna sie nie nacieła.Ja sobie zamówiłam tez właśnie spodnie i mam nadzieje ze znośne bedą.
 
- body z krótkim rękawem (pod pajacyki,bluzeczki,koszulki czy kaftaniki) 5–10 szt.
- body z długim rękawem 7–10 szt.
- pajacyki, albo śpioszki ok 10 szt.to wg mnie minimum( ale w dwóch rozmiarach np. 62 i 68)
- półśpiochy,albo bawełniane spodenki bezuciskowe ok. 5 szt
- czapeczki (2,3 cienkie wystarczą , np. po kąpieli)
- skarpetki 10 par
- cienkie rękawiczki niedrapki 2 pary.

nie wiem po co czapeczki po kapieli:confused: ja mialam reczniki takie z zakrytym rogiem co bylo odrazu kapturkiem. przeciagow w domu nie mam i nigdy mlodej nie nakladalam czapki po kapieli:eek:
 
Mnie się wydaję ,że te czapeczki to dlatego ,że dziecko-noworodek traci najwięcej ciepła przez odkrytą główkę [taki jest mit],i te mamy ,które mają pierwszego malucha -,kąpiel na początku zajmuje im troszkę więcej czasu ,aż dojdą do wprawy , by maluch za bardzo się nie ochłodził stąd ta czapeczka:-)
 
sandy polcia dzieki za oswiecenie mego ciemnogrodu umyslowego:cool2: amelka rodzona w lipcu ale u nas upalow raczej nie ma teraz tez mam ogrzewanie wlaczone bo leje i wieje i jest max 6stopni za oknem...przy wietrzysku ciut mniej sie odczuwa:crazy: nie nakaladalam jej nigdy czapeczek byla ubierana i wiazana w becik ktorego nie nawidzila zreszta hehe wiec jak nie becik o kocyk i tyle:eek: jakas zacofana jestem ale nawet tesciowa nic nie wspomniala o czapie po kapieli a to juz dziwne:cool2:
 
reklama
Do góry