reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

To i ja dodam moją małą kolekcje;-) na początku liczyłam na córeczke więc:



Zobacz załącznik 465675Zobacz załącznik 465677
Półśpiochy kupiłam identyczne:-)

Dziewczyny śliczne ciuszki nabyłyście:) ja wczoraj też zaszalałam w lumpku;-) zakupiłam całą dużą reklamówkę szmatek w tym: rampersy, śpiochy, kaftaniki, body, śliniaczki:) kombinezonik i misiowy polarek z uszkami:) wszystko małe na 56.
Zazdroszczę tym z Was, które mają już prawie całą wyprawkę, bo ja zaczynam od zera:( nie miałam kompletnie nic. Nikt bliski w rodzinie nic dla mnie nie ma. No i na dodatek zerowe doświadczenie w tym temacie, dlatego podczytuje Was i korzystam z rad:-)
Jeśli któraś z Was miałaby czas to byłabym wdzieczna za liste ciuszków jakie trzeba mieć i po ile sztuk zaczynając od 56 do 68. Ale sobie wymyśliłam...:-)
To wcale nie taki wymysł, Sandy chyba wrzucała kiedyś taką listę, tylko już nie wiem na którym z naszych wątków. To na pewno dobry pomysł na początek, chociaż i tak życie zweryfikuje czego potrzebujemy, bo po pierwsze o każdej porze roku potrzebne są trochę inne ciuszki, a po drugie dzieci są różne, niektóre będą brudzić więcej niż inne i będzie trzeba więcej ciuszków:-)

Kurcze :/ Nie umiem dodać wpisu po tych dwóch zdjęciach, więc dodaje nowy post :zawstydzona/y: Prosze nie krzyczeć :*

Body kupiliśmy z mężem jakiś tydzień temu, gdy już myśleliśmy o chłopczyku a resztę ja wczoraj gy dopadłam pierwszy szmateksik w historii ciązy:-)

Zobacz załącznik 465680Zobacz załącznik 465686Zobacz załącznik 465687Zobacz załącznik 465688Zobacz załącznik 465689Zobacz załącznik 465691Zobacz załącznik 465681Zobacz załącznik 465682Zobacz załącznik 465684Zobacz załącznik 465685
Matko, pajacyk paseczkowo-tygryskowky jest fantastyczny!

jedna z ns na głownym watku wrzuciła link do wózka ja przejrzałam przedmioty sprzedającgo i zakochałam się w tym pasiastym wózeczku:tak: NOWOŚĆ!!! WÓZEK ETNO PASKI/DENIM+FOTEL+TORBA!!! (2333055398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
W ogóle fajne te wzory mają, dzżinsowy super, ale chyba najbardziej mi się podobał ten poprzedniu w wydaniu marynarskim.

Odwiedziłam komis dziecięcy i wydałam całe 7zł na kaftanik i body. Jak któraś mama jest z Poznania to mogę polecić, bo towaru mają straaasznie dużo, a panie są naprawdę bardzo miłe i pomocne.
 
reklama
Oluska to ja może wstawię taka liste z bielizny dziecięcej z naszej grupy z listopadówek jak synka rodziłam co na poczatek dla dziecka potrzeba z ubranek.

- body z krótkim rękawem (pod pajacyki,bluzeczki,koszulki czy kaftaniki) 5–10 szt.
- body z długim rękawem 7–10 szt.
- pajacyki, albo śpioszki ok 10 szt.to wg mnie minimum( ale w dwóch rozmiarach np. 62 i 68)
- półśpiochy,albo bawełniane spodenki bezuciskowe ok. 5 szt
- czapeczki (2,3 cienkie wystarczą , np. po kąpieli)
- skarpetki 10 par
- cienkie rękawiczki niedrapki 2 pary

No i jakis komplecik na wyjscie ze szpitala, reszta ciuszków, ubrań to wg uznania rodzica czy dziecko bedzie w śpiszkach caly dzien czy jakos ubierane.


Tutaj jest podane tylko rozmiar 62,68 ale ja miałam tez kilka sztuk 56 a jak sie potem okazalo synek i tak topił sie w tym rozmierze i dokupilismy kilka ciuszków rozmiar 50.Mąz sam potem jezdził i szukał bo ja nie byłam w stanie wiec jakby co to każdy może wam dokupić a odrazu nie ma co kupowac takich malutkich bo wsród moich znajomych raczej dzieci rodziły sie powyzej 55 cm i odrazu ubierali w 62.
 
Ostatnia edycja:
Oooo, wygrałam aukcję:-):-):-) Pozazdrościłam Petaludzie tygryska:-D
DISNEY NEWBORN KOMBINEZONIK PAJACYK TYGRYSEK (2347305408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kurczę, przeglądam wózki tego sprzedawcy, którego wkleiłyście wcześniej i bardzo podoba mi się ten: VERDI FUTURO 2w1+TORBA, SZTYWNA GOND.+STELAŻ ALU ! (2333055369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tylko że nigdzie nie słyszałam o tych modelach, niewiele też udało mi się wyguglać i nie mam pojęcia, gdzie można by obejrzeć taki na żywo. Widziałyście je gdzieś?
 
buuuuuuuu przyszły moje białe rurki ciążowe na, które tak czekałam zamówione na allegro, beznadziejny materiał (na zdjęciu wyglądał o wiele korzystniej) są z deka za duże ( a to najmniejszy rozmiar - s) a do tego tak jak się obawiałam tyłek na wierzchu:-D tz prześwitują i pozozstaje mi do nich nosić tylko tuniki:-( także to początek i zarazem koniec kupowania sobie fatałaszków na allegro:wściekła/y:
 
reklama
Do góry