reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Bellka bluzeczka piekna a kombinezonik slodziutki.
Pesca ja miałam dla synka podobny na zimę, zalezy jaki masz rozmiar bo mój mały urodził sie w listopadzie i do lutego nosił a był tak na 62.
Patrycja co do prania to jak dla mnie jeszcze za wcześnie tak w sierpniu pewnie rusze z pralką.
debi welurki super.
 
reklama
Dziewczynki słodziuchne te rzeczy kupiłyście, mogłabym patrzeć na takie maloty bez końca!:-)ja zrobiłam z siostra przegląd rzeczy po jej dzieciakach i mam 3 pudła łaszków do 6 m-ca, jest wszystko, nie będzie mi brakować niczego, miała bliźniaki wiec wszystko podwójne:szok: - sama była w szoku ze tyle tego na strychu się nazbierało.
Myśleliśmy z mężem o komódce na rzeczy jUNIORA, ale jak mąż zobaczył nasza wyprawkę stwierdził że bez nowej szafy do przedpokoju się nie obejdzie:-D:-D Mając to wszystko grzechem byłoby kupowanie kolejnych bodziaków czy śpiochów, planuje się wiec wyżyć na innych rzeczach typu - kocyk, ręczniki, wózek.............
 
Debi piękne!! Kocham tę żyrafkę!!!!:tak:
Wczoraj zaktualizowałam spis rzeczy na 0-3m i mam wrażenie, że jeszcze jedne śpiochy welurowe by mi się przydały i poza tym mam wszystko. A to dopiero rzeczy w neutralnych kolorach;-) Jak poznam płeć to pewnie też szafę do przedpokoju będę musiała dokupić:-D Ale nie da się przejść obojętnie koło takich maleńkich rzeczy, szczególnie przy pierwszym dziecku:-)
 
To i ja dodam moją małą kolekcje;-) na początku liczyłam na córeczke więc:



100_7606.jpg100_7605.jpg
 
Dziewczyny śliczne ciuszki nabyłyście:) ja wczoraj też zaszalałam w lumpku;-) zakupiłam całą dużą reklamówkę szmatek w tym: rampersy, śpiochy, kaftaniki, body, śliniaczki:) kombinezonik i misiowy polarek z uszkami:) wszystko małe na 56.
Zazdroszczę tym z Was, które mają już prawie całą wyprawkę, bo ja zaczynam od zera:( nie miałam kompletnie nic. Nikt bliski w rodzinie nic dla mnie nie ma. No i na dodatek zerowe doświadczenie w tym temacie, dlatego podczytuje Was i korzystam z rad:-)
Jeśli któraś z Was miałaby czas to byłabym wdzieczna za liste ciuszków jakie trzeba mieć i po ile sztuk zaczynając od 56 do 68. Ale sobie wymyśliłam...:-)
 
Kurcze :/ Nie umiem dodać wpisu po tych dwóch zdjęciach, więc dodaje nowy post :zawstydzona/y: Prosze nie krzyczeć :*

Body kupiliśmy z mężem jakiś tydzień temu, gdy już myśleliśmy o chłopczyku a resztę ja wczoraj gy dopadłam pierwszy szmateksik w historii ciązy:-)

100_7664.jpg100_7658.jpg100_7659.jpg100_7660.jpg100_7661.jpg100_7662.jpg100_7654.jpg100_7655.jpg100_7656.jpg100_7657.jpg
 
Jejku dziewczyny ale słodkości nakupiłyście :-) kombinezoniki, bluzeczki, śpioszki, body, wszystko piękne :-)

Bellka, bluzka rewelacyjna :-) Ja wczoraj za to byłam w h&m i też kupiłam sobie 3 topy i również zamiast XS to S :-) chociaż jeden chyba nawet też xs bo ogólnie ma fason b.szeroki i nawet te eski sądzę, że starczą mi na baardzo długo.
 
reklama
bellka -świetna bluzka

debi - welurki przesłodkie, ja wczoraj chyba na tym wątku wyznawałam miłość welurkom własnie :-)

petaluda - słodkie ubranka, a tygrysek wymiata - widze , że rozpoczęłaś akcje zakupy :-)
 
Do góry