reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
śliczne bluzy:)

Jakie ubranka planujecie wziąć na wypis i jakim rozmiarze? ja myślę o kombinezonie welurowym 56
 
Ja kupiłam troszkę większe 62 i 68.. :-) ale to chyba lepiej wiedzą doświadczone mamy :-) bo ja to zielona jestem jeszcze :eek:
 
Emotion ja kupowałam do prania proszek Fairy a do płukania Comfort biały, po pólroku zaczęlam prać w Persil Bio ale nadal płucze w tym comforcie bo uzywam go tez do naszych rzeczy.
Dzieki lori :) Wlasnie zastanawialam sie w czym najlepiej, a zeby byl delikatny w miare dla dzidiolki mojej :)

Kurcze nie pamietam kto pytal co ubrac na body z krotkimi rekawkami,
mi siostra mowila ze body i na to najlepiej pajacyki bo dziecku wygodnie bedzie
[dostalalm ochrzan za swoje zakupy :p Stwierdzila ze musi mnie 'wyszkolic' :)]
 
gucia - na wypis mam welurowy kombinezon 56, ale jest tez jeden polarkowy (gdyby było baardzo ciepło - co może się przytrafić początkiem października ), ale kupiłam tez taki ocieplany jesienny 62 i turbociepły zimowy 62, a 68 dostałam, więc temat kombinezonów uważam za wyczerpany. Rozmiaru 56 mam malutko, kilka body, kilka pajacyków i koszulek, a tak to wszystko w 62 i już trochę 68 dokupione, a nawet całkiem sporo :-)
 
reklama
o rany, znowu tyle slicznosci:-)

co do kombinezonu na wyjscie to ja akurat mam w tym doswaidczenie bo Kuba jest z grudnia
Kupowalismy na wyprawke i sie spieralam z R w sklepie ze 62 trzeba wziac bo dziecko ma ponad 50, do tego ubranka dochodza i wogole. Ustapil i wzielismy.
Kuba urodzil sie 53cm, mysle ze taki normalny.

Jak R przyjechal po mnie do szpitala z tym kombinezonem to myslalam ze padne trupem :-D:-D. Mlodemu nawet rece do rekawow nie siegnely :-D:-D. Nogi tez nie dostaly do nogawek :-D

Takze wsadzilismy malego do srodka i do domu. A jak R jechal znowu do Wawy po akt urodzenia za pare dni po porodzie to zajechal do Smyka i kupil 56. Starczyl praktycznie na cala zime :-D. Takze 62 mam nowke. Na ta zime bedzie jak znalazl jak to bedzie chlopiec :-D
 
Do góry