reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

No właśnie z tym mam problem, bo nie mam z czym porównać. Muszę po prostu przejść się po sklepach i "podotykać" .
A jak duża powinna być gondola?
Poza tym przy wyborze muszę kierować się wielkością, bo mamy mały samochód.... i jakoś trzeba będzie wózio zmieścić :-D
 
reklama
Arthatee wyglada super ten wozek.
A wymiary gondoli sa podane, 80 cm.

Sonka mi sie tez mclareny podobaja i to podobno dobre wozki tylko ja juz nie wiem czy chce wozek z dwiema raczkami. Mialam dla Kuby taka typowa parasolke i podjesc z nia pod kraweznik to tragedia jak dziecko jest ciezkie. Poza tym jest dlugi po zlozeniu. Duzo wygodniejsze w prowadzeniu sa te wozki z jedna raczka, nawet jedna reka mozna je pchac (przydaje sie przy dwojce dzieci) a te z dwoma to juz nie.
 
Ostatnia edycja:
My mamy x-landera xa i synek nadal jeżdzi w spacerówce, byliśmy z niego zadowoleni choc oczywiście ma kilka minusów.No ale zmieniac nie zamierzamy i dla córeczki tez będzie musiał wystarczyć.Wole go na dłuższe spacery od parasolki która mamy w samochodzie bo jest wygodniejszy dla synka i lzej sie prowadzi choc gondola jak dla mnie była troszke za krótka i w 5 m-cu na spacerówke sie przenieslismy a miala chyba 73 cm w srodku.
 
Lori Kuba tez sie przesiadl gdzies w ok. 5 m-ca bo juz sie podnosil i nie chcial plasko lezec i sie buntowal.
Wiec go na połleżąco w spacerowce wozilismy

Emotion wyglada fajnie, tylko jak dla mnie za wysoko montowana spacerowka
Wiem ze mam zboczenie w tej kwestii ale dlatego ze Kuba jezdzil dlugo wozkiem i takie spore juz dziecko smiesznie wygladaloby tak wysoko siedzac. Ale to zalezy ile sie planuje z wozka korzystac. Jak pisalam wczesniej Kuba sobie sam wsiadal i wychodzil.
 
Pozniej bede spacerowke/parasolke od siostry,
jak juz dziecko bedzie takie chodzace - bo wiadomo mniejsze to wygodniejsze bedzie.
A taka spacerowka to tylko poki dziecko zacznie siadac i kukac na swiat w kolo :)
 
ja dziś zakupiłam spódnicę i spodenki, w sumie musiałam a nie chciałam

zrobiło się tak gorąco, że już gotowałam się w spodniach
a spodenki kupiłam bo od jutra idę na zajecia dla wielorybków ;)

20120510840.jpg
 
reklama
Fajne te wózeczki pokazujecie. Ja już myślałam że jestem zdecydowana, no ale jednak widzę że to nie będzie takie proste :dry: Byliśmy zdecydowani na Boldera, no ale mężowi coś tam jednak nie do końca się podobało. Mi podoba się Mutsy, najbardziej UrbanRider no ale mąż się uparł na łamaną rączkę, więc albo transporter albo nowy model Evo. I tu też problem który lepszy :confused: no chyba że zdecydujemy się na x-ladnera albo jedo fyn, ale w tym nie bardzo podoba mi się spacerówka. Sama nie wiem. OJ trudny wybór przed nami :-D
A tu narazie nasi faworyci:
EVO + gondola + spacerówka + fotelik Maxi-Cosi Cabriofix 2012 MUTSY
Transporter spacerowy + gondola + śpiworek + fotelik Maxi-Cosi Cabriofix 2012 MUTSY
Chyba że uda mi się namówic męża na ten model :-)
Urban Rider + gondola + spacerówka + fotelik Maxi-Cosi Cabriofix 2012 MUTSY
 
Do góry