reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
azorku widziałam ten Twój cud miód malina wyśniony wózek i faktycznie jest atrakcyjny i taki inny niż wszystkie ale ma dwie wady (opinia koleżanki właścicielki) gdy pada bądź jest chlapowata pogoda albo i jesienne liście leżą na chodniku torba się moczy a w najlepszym wypadku brudzi. Drugi minus to ponoć mała spacerówka. Jeżeli masz szanse zobaczyć go na żywca oceń swoim okiem.
 
no ja wlasnie babke na przystanku autobusowym zagadalam bo z takim wlasnie sprzetem stala:-D fakt ze ta torba to minus wielki i jak bym smignela po wieksze zakupy to nie ma zbytnio jak wozka obwiesic torbami:sorry:i tak wychodzi na to ze mezasty nie bardzo sie kwapi na te "taczke" jak on to nazwal:confused2:a ze spacerowka to pojecia nie mialam pani miala malego bobaska w gondoli...wezme pod uwage i pewnie zakocham sie jeszcze ze 100 razy zanim cos wybiore a znajac mnie to stanie na tym ze dokupie gondole do tego wozia co amelkowna ma:sorry:
 
ja dziś wybrałam się do galerii mokotów był tam kiedyś sklep chicco ale już go nie ma, chciałam pooglądać rzeczy dla maluchów wózki łóżeczka i tak będę kupować używane ale warto zobaczyć najpierw na żywo. Ponieważ zlikwidowali chicco został tylko smyk i mothercare. Nic tam nie było na oprócz kosmicznych cen. W mothercare jest ten olejek do masażu krocza po porodzie, kiedyś dziewczyny o nim pisały na głównym, kupiłam sobie majtki dla ciężarnych i tyle :-p. Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że jak zakupy to na allegro albo w ciucholandach :-)
 
malinova - ja wszystko kupuję na allegro, z Majką nie byłam allegrowiczką i buliłam jak z zboże w naszych sklepach, a ubranka i tak ładniejsze te z allegro przeważnie, teraz kupiłam już Michałkowi prawie wszystkie ciuszki na 56-62 (nie mogłam się powstrzymać), jeszcze jakieś tam kaftaniki, pieluszki itp, ale to też na allegro

a właśnie, dziewczyny kupujecie też kaftaniki (takie pod śpiochy, nie na zewnątrz), czy macie zamiar używać tylko body ?
 
Sonka ja raczej kupować kaftaników nie będę kupowała bo one tak się zawijaja i są jak dla mnie nie wygodne.Najlepsze body ,a kaftanik ewentualnie na body jakby zimno było.
Pokaż ciuszki jakie kupiłaś,uwielbiam takie malusie ubranka oglądać :-D
 
Sonka no szalejesz stara!ale jesteś do przodu przed nami o płeć i nawet już możesz po imieniu nazywać,fajnie Ci:tak:A jakby się okazało,przy następnej wizycie,że to dziewcze?To piszę się odkupić ciuszki:-D
 
Ja w ciąży z Olusiem kupowałam kaftaniki bo często były w komplecie, ale tak jak dziewczyny wspominały nie są one wygodne przez to, że się zwijają, a body przy okazji zawsze dodatkowo podtrzymają pieluszkę. Ja chyba na początku za lekko ją zapinałam bo strasznie mi się Mały zasikiwał.
 
reklama
Hej przyłączyłam się do wątku zakupowego i cieszę się ze mam swoje pierwsze zakupy za sobą: kupiłam detektor tętna oraz krem na rozstępy. I namietnie ogladam wozki:)
 
Do góry