reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Ja wczoraj nie moglam sie powstrzymac i oto co kupilam

IMAG0297.jpg
 
Ale te wszystkie dzidziusiowe ubranka są słodkie i cudowne. Chyba i ja niedługo nie wytrzymam i na jakieś mini zakupy ruszę :-)
 
Ja jutro wybieram się po moje pierwsze spodnie ciążowe:tak: Niestety te normalne już się nie dopinają i chodzę z rozpiętym jednym guzikiem. A to kurcze dopiero końcówka 8 tygodnia. Jak tak dalej pójdzie to pod koniec ciąży będę wyglądała jak wieloryb:confused:
 
Sandy - nic nie pisze na aukcji czy płozy są do ściągnięcia, a wyglądają jakby były na stałe, jeśli tak jest to odpada. Płozy są rewelacyjne i dla mnie to jeden z podstawowych warunków bo przy niemowlaczku super się sprawdzają, ale juz przy dziecku które sie chwyta szczebelków i podciąga jest niebezpieczne i trzeba je zdemontować.
Ja mam łóżeczko cos w tym stylu Klupś Łóżeczko Radek II sosna kołyska materac (2099092806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , tez tej fimy ale troszke inny model bo mam dodatkowo jeszcze kółka.

Ale za to na tej aukcji w komplecie są śliczne pościele :)

vibeke - ja juz mam wizję siebie pchającą brzuch na taczce :dry:
 

Świetne, idealne to będzie dla mnie :-)
__________________________

Ale fajowe, chyba sobie nabędę :-)
a579f23c2e5218c7.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry