reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Ja to jeszcze się mieszczę w swoje spodnie, ale L.
Nie mieszczę się już w M.
Wszystkie miałam biodrówki dość obcisłe no i już nie ma szans na zmieszczenie się w nie.
Także szykują mi się zakupy spodniowe, bo jeśli chodzi o bluzki, to mam dużo tunik, a te jak wiadomo sa dość elastyczne, więc nie powinno być problemu ze zmieszczeniem się w nie :)
 
Ja jeszcze mieszczę się we wszystko nic nie zostało odstawione. chociaż w sumie spodnie zrobiły się nieco ciasne. ale mój facet ostatnio pierze wiec to pewnie dlatego ;)
 

Ja miałam boldera implasta model 2008 udalo mi sie kupic nowy po okazyjnej cenie do tego fotelik ktory mozna zamontowac na stelarz. powiem tak ma plusy i minusy jak kazdy wozek. jesli chcesz 3 kolowu to moge powiedziec o nim duzo skretne kolo przednie, dobrze sie prowadzi nawet po sniegu bo testowalam, go. ma sporo torbe do wozka w komplecie nie trzeba osobno dokupowac. gondala ma podnoszone oparcie, jest spora wiec spokojnie wystarczy dla dziecka, minus za to przy najmnie w moje ze budka jest jedna zarowno do gondoli jak i do spacerowki. fotelik ma w zestawie okrycie na nozki i budke. jak jechalam do miasta to montowalam fotelik na stelarz i przez to nie musialm kombinowac jak gondole zmiescic do auta. ale jest on ogolnie spory i ciezki nie do kazdegoo auta wejdzie. ja mam corse i do bagaznika ledwo wchodzil
 
Syneczki spodnie super, tez czekam na fotki w realu:-)

Ja w sumie mieszcze sie jeszcze w normalne moje S-ki, choc jak pojem za dnia to juz gorzej bo troszke cisną a moje ciążówki w PL.
 
fajne te spodnie, chetnie bym kupila bo nie usmiecha mi sie placic tyle kasy za spodnie w sklepie. I tak juz na leki kupe kasy wydaje

tylko ja sie martwie czy mi dupa i nogi by weszly bo ja taka laska ja ta na aukcji nie jestem niestety :no:
 
dziewuszki ja bym miala pytanie i prosbe jednoczesnie. tu za ladne ciazowki musze placic ok 40-60Ł:szok: baaaardzo mi sie spodobaly to co syneczki wrzucila tylko ze ja nie mam konta pl i nie mam allegro zeby zamawiac. i teraz tak jesli wybrala bym sobie co chce kupic i wyslala kaske na konto ktorejs z dziewczyn w pl czy byla by mozliwosc zeby ktos sie zdecydowal i mi zamowil i wyslal do mnie zakupy???? w pl bede dopiero 20 kwietnia a do tego czasu do ja nie wiem w co ja sie zmieszcze:szok:zamowilam sobie spodnie z nexta w sumie rozmiar mniejsze niz normalnie nosze bo wiadomo ze ciazowki sa ciut wieksze niz normalne spodnie. i sie wscieklam nieco bo w nogawkach git w pasie git ale sa takie worki na biodrach ze szok:szok: ja nigdy biodrzasta nie bylam i raczej niebardzo sie to zmieniw najblizszym czasie:baffled: moze ktos bedzie chcetny mi pomoc? kase jak wysylam na konto pl to idzie bez prowizji bo tak czasem banki w pl podpylaja 50zl za przelew ale mam juz na to sposob;-):tak:
 
reklama
azorek- chętnie ci pomogę ;-) konto na allegro mam,na pocztę jakieś 5minut drogi więc żaden problem:)
 
Do góry