reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

ja nigdzie blisko lidla nie mam to nie kupowałam, ale uwielbiałam ubranka z tesco i z H&M ... dużo ubranek mam z UK ... jakies primarki i inne
 
reklama
a ja mam Lidla za blokiem, po drugiej stronie Kaufland a przez ulicę biedronkę, Carrefoura na osiedlu obok, MarcPol i PoloMarket, tylko Tesco brakuje :-) i marketów budowalanych
 
Syneczki3 a wkleiłabyś fotkę tych spodni z kokardką w realu? Czy one mają ten pas ciążowy?


Edit: Doczytałam, że mają pas.
 
Ostatnia edycja:
patrycja no właśnie ta cena mnie przyciągnęła. W mieście kwoty są kosmiczne i jedyny plus to przymiarka na miejscu ale jak mam zapłacić za 1 szt prawie 90 zł to ja dziękuję.

Diana jeszcze ich nie mam, czekam na przesyłkę ale jak tylko przyjdą od razu wkleję.
 
o to ja tez chętnie zobacze te z kokardką jak wyglądają na tyłku hihi ... syneczki będziesz nam się tutaj stroić i wrzucać foty :-D

ja sie puki co wstrzymuje z ciążowymi ubraniami bo jedne ciążowe spodnie mam a poczekam na wiosenną kolekcję.

Ciekawe czy te z kokardką mają taki materiał że trzeba je zawsze prasować przed założeniem.
 
Lorelain ależ oczywiście, dla Was wszystko :-D
Niestety ja już teraz muszę zainwestować w ciuch. Po poprzednich ciążach te które mam w skrzyni łóżka nie nadają się do noszenia. Po pierwsze sprane i wymemłane a po drugie to już nie ta moda. Pierwsze ciążówki kupiłam prawie 7 lat temu wiecie jak one wyglądają - strach :-D
Co do materiału to sama się zastanawiałam ale jak by nie było chcę być modną mamą. Tzn kichała bym na strojenie się gdybym chodziła tylko koło domu ale niestety jeżeli wyskoczę w sądzie na salę w dresach zdecydowanie nie spotkam się z przychylnym wzrokiem składu sędziowskiego i innych prawników. Wiecie jaka to presja? Człowiek w ciąży chce czuć się swobodnie a tu dupa. Dlatego też muszę jakoś połączyć wszystkie elementy w całość.


Strzeliłam sobie fotkę co by zademonstrować mój powód do dumy który nie mieści się w normalnych spodniach ale jak na złość kabla nie mam. szanowny małżonek zapewne wywiózł w torbie z lapropem do pracy. Tu jest ten ból gdy mamy te same telefony i każdorazowo podbieramy sobie ładowarki kable i słuchawki :-p Wrzucę popołudniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry