reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

tak tą kołyskę też widziałam...jest piękna! ... mąż podawał mi słuchawki i mu ją pokazałam mówiąc "zobacz kochanie jaka piękna kołyska, kupię taką" a on mi na to "szukaj takiej bez kółek bo będą mi rysować podłogę" :szok::szok::szok::szok: ... powiedziałam mu żeby się puknął w głowę i założyłam słuchawki :-D
 
reklama
Fajne te kołyski tylko szkoda,że dzieci szybko wyrastają z nich.U nas jest targ z używanymi rzeczami i kilka razy natknęłam sie na takie kołyski ,jedna kosztowała 50zł bo miała na budzie trochę zażółciały materiał,ale teraz takie środki są ,że by się wywabiło ,oczywiście sprzedali ją raz dwa
 
no właśnie ja jakby co to będę polowała na używaną bo przez te pół roku taki niemowlak i tak jej nie zniszczy ;-)

właśnie leci w dzień dobry tvn program o pościelach dla dzieci ... śliczna są i wpadł mi pomysł do głowy żeby samemu uszyć taką :tak:
 
Ostatnia edycja:
lorelain myslisz ze to na 6 mcy starczy?? sliczne te kolyski ale zdaja sie male jak mosses basket a koszyk byl tylko 3 mce w uzyciu bo mlodej nogi zaczely wystawac;-)
 
bardzo ładne są te kolyski ale ja takiej sobie nie sprawie po 1 trochę za drogo jak dla mnie a po 2 to dzieciaczki tak szybko rosną i myśle że 6 miesięczne dziecko jest już za duże i za bardzo ruchliwe bałabym się że wypadnie
 
jak dla mnie to dziecko najlepiej mogłoby się urodzić za 2 miesiące ... chciałabym juz wszystko kupowac, szykowac, robic pokoik, znać płeć eeeeeh
 
Lorelain też bym tak chciała.No,ale zaraz wiosna ,czas będzie szybciej leciał ,później lato i po woli będziemy szykowały się na przyjęcia naszych maluchów.Zleci.....
W takiej kołysce to raczej do 4miesiąca maluch poleży,później to już strach go zostawiać bo bardziej ruchliwy ,a poza tym to mało tam miejsca
 
Ale śliczne te kołyski. gdybym miała przeznaczony osobny pokój dla dziecka to napewno bym kupiła taką do nas do sypialni. No ale niestety gnieździmy się w dwóch pokojach, w tym jeden z aneksem :wściekła/y: Mam nadzieję że za max półtora roku już będziemy na swoim, bo mi się tak podobają te dziecięce mebelki, a u nas nie ma miejsca :-(
 
reklama
Mi tez podobaja sie kolyski, ale ja bym chciala taka drewniana. Umyslilam sobie ze musi byc rzezbiona z serduszkiem:-) Ehhh, nie wiem gdzie ja taka znajde. Szkoda ze te dzieciaczki tak szybko rosna, bo taka kolyska faktycznie starczy tylko na chwilke.
 
Do góry