reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Widać każdy ma inne potreby. Kurczaki a myślałam ze ten x-lander to fajny wózio...
 
reklama
Hej,

Tak się trochę wtrącę w temat. Bardzo liczyłam, że do was dołączę ale okres jednak wszystko zmienił :p
Poczytam was jednak trochę i chciałam coś napisać w tym temacie :)

Smile przykro mi, że do nas nie dołączysz:-( I dziękuje za podzielenie się cennymi uwagami.

Mimo, że spodziewam się pierwszego dzieciątka to nie stac mnie na wszystkie zakupy o jakich bym marzyła, zwłaszcza mebelki na chwile itp. dlatego takie posty zawsze są mile widziane:tak:
 
Kaka co do X-landera to ja jestem w miare zadowolona, nie ma wózka idealnego.Co do np troszke pochylonego siedziska to mi to nie przeszkadza, za to moja sis miała taka spacerówke ze dziecko musialo bardzo prosto i szytwno siedziec ze wygodnie oprzec sie nie mogło.Moj mały w tej spacerówce wogóle nie chciał siedziec.Sa gusta i gusciki.W temacie spiworka to na okres zimowy u nas był wciąż załozony i tylko odpinałam górna część jak było potrzeba.A w gondoli młody jeździł do 5 m-ca bo i tak juz nie chciał lezec na plasko tylko ogladac swiat.Wszystko tez zalezy jaka dzidzia duza jest.

O pieluchach tetrowych tez juz posalam ze u nas bardzo sie przydały, szło z 5 na dzien bo Adi tak duzo ulewał.
 
u nas z zakupów szykuje się podwójny wózek - synek będzie miał 1,5 roku dopiero więc nie da rady sam drałować. Upatrzony mam Xi Tandem firmy O'Baby

13ob0607aptd02.jpg
 
ja chyba bede polowac na jakas uzywana podstawke do wozka mala bedzie miec 2latka i 7 miesiecy wiec pewnie za daleko na nozkach sama nie zajdzie.
 
ja chyba bede polowac na jakas uzywana podstawke do wozka mala bedzie miec 2latka i 7 miesiecy wiec pewnie za daleko na nozkach sama nie zajdzie.

Zależy. Moja mała ma 2i pół i śmiga sama ładnie na spacery. Wózek za bardzo ją ograniczał i sama zażyczyła sobie pieszych spacerów. W sumie to i lepiej, bo aktywny spacerek to co innego niż siedzenie na pupie:-)
 
My od początku planowaliśmy drugiego bobaska więc prawie wszystkie rzeczy po Olusiu nam zostały. Ale wiadomo coś dokupić będzie trzeba :) Nawet nie wytrzymałabym jakbym nie dokupiła :-)
 
reklama
-Lorelain- trochę tak ale nic nie poradzę na to - niestety nie posiadam domu a jedynie mieszkanie z niedużymi windami i zwyczajnie normalny wózek dla dwójki dzieci mi nie wejdzie do środka... musi być jak osobówka ( tacy genialni konstruktorzy w spółdzielniach są ) :(

puki będzie leżało to może sobie na dole kimać a jak będzie większe to młodziak i tak już pewnie głównie będzie biegał więc zostanie 1 częściowy ( on normalnie jest pojedynczy bo ten dół można demontować )
 
Do góry