reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja też większość mam, ale będę musiała kupić wózek, bo po Nati niestety się nie nadaje:baffled: strasznie awaryjny i przez to mała szybko na spacerówkę się przesiadła. Miałam Matrix-a i nie jestem zadowolona. Teraz mam w planach kupić taki: WÓZEK Quinny Speedi SX TWILIGHT +GONDOLA +DODATKI (2105366688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Słyszałam że świetny. Chciałam jeszcze dla Nati kupić ale w sumie nie było sensu bo mało wózkowa była (spała najczęściej w dzień w wózeczku przed domem) a na spacery na piechotę albo brałam ją na rower.
Ach i jeszcze pewnie kupimy : Sklep Snuza: Monitor oddechu Snuza Halo KURIER 0zł (2124721568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Przy Nati się przydał. 2 razy dzięki niemu udało się w porę zareagować
 
reklama
No ja tez karuzelke musze kupić:tak:
Niby sporo rzeczy już mamy po starszych dzieciach ale jednak trochę trzeba będzie dokupić.Mam nadzieje że będą to różowe gadżety;-)

- ja tez mam nadzieje że bede dokupywać różowe rzeczy...ale znając moje zezowate szczęście będzie drugi synuś :-p
 
Lorelain piekny komplecik.
Azorek cudna karuzelka, Adi nie mial ale teraz moze sie skuszę.
Patrycja ja tez licze na RÓÓŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ!

Lorelain, Zapominajka mi juz kilka osób powiedzialo ze chłopak pewnie bedzie :wściekła/y:
 
nam został jeden pokój który puki co był prowizorycznie zrobiony bo cały czas wiedzialam że chce miec jeszcze jedno dziecko i wszystko zależy od płci ... jak będzie dziewczynka to dostanie swój osobny pokój a jak będzie chłopiec to będą oni razem w pokoju i tez wypadałoby go odświeżyć a my w ostatnim pokoju zrobimy sobie sypialnie :-) .... dla tego jest mi wszystko jedno jaka błeć bo każda opcja jest fajna :tak:
 
Śliczne te naklejki i lampy.My robimy sobie właśnie poddasze,ale nie wiem na kiedy będzie gotowe.Górę odziedziczy synek,a drugie to chyba też chciała bym płeć męską bo dużo rzeczy mam po synku,zabawek pełno czeka.Chodź z drugiej strony chciałabym pokupować sukieneczki,spineczki itd i stroić córeczkę.Najważniejsze aby zdrowe było :tak:
 
a mi dziś naszła chęć na kupno takiej koszulki ciążowej ze śmiesznym nadrukiem
Koszulka z nadrukiem, ciąża, ciążowa Mama, Tata XL (2077910668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

podobają mi się dwa teksty:
1/ zgadnij kotku co mam w środku?
2/ uwaga wychodzę jesienią

tylko akurat te co linka dodałam to nie jestem pewna czy zmieszczą rosnący brzuszek ale są w dobrej cenie
bo te typowo ciążowe to od 70 zł w górę i nie mają takich fajnych nadruków
 
reklama
Do góry