reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Jagoda powiem ci, że ten bujaczek 3w1 to mojemu małemu dopiero się spodobał jak skończył 2 latka. Jako bobas żadna siłą nie mogłam go w nim umieścić.
 
jagoda - ja miałam no i mam nadal tyle że puki co pożyczyłam przyjaciółce dokładnie ten sam co ty podałaś pierwszy ... jak najbardziej polecam :tak:

KaKa - ja jestem zakochana w kołyskach, jak się okaże po przymiarce że łóżeczko nie zmieści się do sypialni to bedziemy musieli sie zaopatrzeć w kołyske ... podobają mi się takiego typu, tylko polowałalabym na używaną Promocja FIRST YEARS Kolyska lozeczko nosidlo 5w1 (2122596734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Takie też oglądałam. Fajnie ze mozesz taką kołyskę przesunąć do innego pokoju;-) Tyle ze jak zacznie się kręcić maleństwo to czas będzie je przełożyc do łóżeczka.
 
Antykolkowa buahahahhaa jakos w to nie wierze, ale bardzo ladna. Mi się jeszcze jedna podoba, spróbuje poszukac ale cena tez powala;/
 
reklama
Do góry