reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Na mój podgrzewacz zrzucili się koledzy i koleżanki z pracy. Sama to nie wiem czy bym kupiła aczkolwiek jak juz miałam to byłam zadowolona. Czaasem ludzi podpytują co potrzebne dla dzidziusia fajnie jak robią zrzutę, bo z M pracy się nie zgadali i dostaliśmy kilka kocyków...fakt kazdy w innym kolorze;-)
 
reklama
Sandy - ten wózek to koszmar jakiś, pomijając, że paskudny i dziwaczny, to jeszcze kosz na zakupy jest rzeczywiście dla gwiazd Hollywoodu, którym zakupy robi służba, a tam noszą np. puderniczkę :-(

Ja nie miałam podgrzewacza, ani sterylizatora , ale karmiłam cycem, więc z temperaturą nie było problemu :-), a wracając do wózka, to moim zdaniem wywalenie ponad 4 tys. na wózek to trochę przegięcie, w sumie kto nie ma co robić z kasą... ale na taki koszmar, to chyba zbyt wiele osób się nie skusi

Sandy, znasz kogoś, kto ten wózek kupił?

Wczoraj widziałam w kościele ,-najpierw nie umieli podjazdem wjechać ,a przez koścoł prawie go nieśli ,potem jak bobas zapłakał to przy manewrach ojciec trzymał wózek przytrzymując gondolę ,a mama poprawiała bobasa
 
Cholerka i ja nie wytrzymałam :zawstydzona/y: musiałam to kupić bo bym zwariowała:-) Może akurat trafiliśmy z mężastym i będzie córeczka a jak nie to M wymyslił że będziemy to ubierać synkowi, robić mu zdjęcia a jak będzie miał 20 lat będziemy się z niego śmiać że miał różowe ciuszki:-) ale z Nas będą rodzice:-) Chciałam poczekać aż poznamy płeć ale już nie dałam rady :)

100_7606.jpg100_7605.jpg
 
sandy - to widok pewnie był niezły :-)

petaluda - śliczne ubranka, a w jakim rozmiarze rampersik, bo taki "letni" ?

malinowa - wózek odjechany, zwłaszcza spacerówka, ile kosztuje taki design ?
 
petaluda - to super, bo ja z Majka nakupiłam ubranek nie patrząc na porę roku i potem patrzyłam latem na śliczne ocieplane rampersy, jak się kurzą w szafie :-)
 
reklama
Sonkaa, ja go gdzieś widziałam po około 3000zł. Wygląda ładnie na żywo, ale mnie przeraża 100% sztucznych materiałów, bałabym się, że dziecku będzie gorąco i będzie się pociło.
 
Do góry