reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

aguga - masz rację, laktator się przyda
malinowa - łóżeczko fajne i teraz takie bym kupiła, ale podobnie jak mina mam już sprzed 6 lat, za to z szufladą (praktyczna sprawa), a przez to Majce po 2 latach musiałam kupować kolejne , teraz ma już następne, więc w sumie dla Michasia tez mam już do 5 lat spokój :-)

eliana, mamba - ciuszki obłędne

Ja dzisiaj jak wykonam tort - pojadę na zakupy, to może będzie się czym pochwalić
 
reklama
Piękne ubranka!! Coraz bardziej skłaniam się do zakupu i ja:-)
Dziękuję dziewczyny za pomoc przy doborze łóżeczka ;-). Przy waszej pomocy znalazłam na allegro tańsze i z szufladą. Jesteście wspaniałe!! Niedługo pewnie zapytam o fotelik do auta ;-) Teraz zastanawiam się jaki laktator najlepszy, ale widzę, że ile osób tyle opinii, zdam się na intuicję i zasobność portfela, ale to po porodzie. Czytałam też, że można wypożyczyć z poradni laktacyjnej (na razie nie jestem przekonana).
 
Malinowa fajne łóżeczko gdzybym nie miała to pewnie też bym się na takie skusila

Ja to mam juz większość po młodym łóżeczko, ciuszki \, foteliki, laktator, podgrzewacz.
Muszę zakupić wózek, kilka nowych ciuszków, akcesoria do karmienia, kąpieli no i kosmetyki.
Szczerze powiem że ja mam podobne podejście co Mina.Na takich akcesoriach wole zaoszczędzić i zainwestować w bardziej potrzebne sprawy.
Np wózek zamierzam kupić wmiarę w rozsądnej cenie napewno będe wybierała tak żeby maleństwu bylo wygodnie ale nie zamierzam wydawać tysięcy żeby mieć wypasioną fure którą i tak za parę miesięcy sprzedam.

Wole teraz zainwestować w mlodego w jego edukacje w przyjemności które sprawią mu radość niż się lansować drogim odjechanym wózkiem :cool2::rofl2:
 
Szczerze powiem że ja mam podobne podejście co Mina.Na takich akcesoriach wole zaoszczędzić i zainwestować w bardziej potrzebne sprawy.
Np wózek zamierzam kupić wmiarę w rozsądnej cenie napewno będe wybierała tak żeby maleństwu bylo wygodnie ale nie zamierzam wydawać tysięcy żeby mieć wypasioną fure którą i tak za parę miesięcy sprzedam.

Wole teraz zainwestować w mlodego w jego edukacje w przyjemności które sprawią mu radość niż się lansować drogim odjechanym wózkiem :cool2::rofl2:
 I ja sie z wami obydwiema zgadzam dziewczyny, to ze bedzie mialo dziecko wozek za 5 tysiecy raczej nuie da mu korzysci, a kupienie wozka za mniej i wydanie wiecj pieniedzy na zabawki edukacyjne, czy jakies wyjscia itp [wiele rzeczy jest] napewno radoche sprawi :D
 
Zwłaszcza,że w gondoli mało pojeździ,a później już będzie chciało na nóżki siamo chodzić. Dla synka wózek kupiliśmy używany za jakieś 200zł ,później za 100zł kupiliśmy używaną spacerówkę hauck i stykło.
 
Ja też się zgadzam, żeby gadżety kupować z głową i w rozsądnej cenie. Dlatego mamy tu siebie i wymieniamy się informacjami co jest potrzebne, a co zbędne:tak:. Gondolę kupuję używaną, spacerówkę nie wiem jeszcze, bo nie wiem jaką chcę, zobaczymy za kilka miesięcy. Łóżeczko udało znaleźć się niedrogo więc pewnie nowe.
Jeszcze zapytam czy podgrzewacz jest tak na prawdę potrzebny?
 
Malinowa mi podgrzewacz bardzo długo służył bo synek butelkowy więc 2,5roku ciągle była na chodzie. Jak wstawałam w nocy wodę miałam w odpowiedniej temperaturze już przygotowane tylko mleczko wsypywałam i gotowe.Nie wyobrażałabym sobie studzić wody jak młode płacze ,albo podgrzewać w mikrofali bo ja jestem jej przeciwniczką
 
Ja miałam jeszcze taki potent że w jednej szklanej butelce miałam zimną przegotowaną wode a w termosie gorącą i to byl szybkie i proste rozwiązanie a zarazem mega oszczędność energii bo podgrzewacznie musial chodzić całą dobe :-)
 
reklama
Patrycja też dobre rozwiązanie,ale ja jako początkująca bałam się ,że źle temp sprawdzę i dziecku dam za ciepłe mleko. W podgrzewaczu miałam temp odpowiednią :happy:. Niestety spaliłam go i musimy kupić nowy :baffled:
 
Do góry