reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Pytam, bo właśnie moja koleżanka robiła tak, że przegotowaną wodę trzymała w butelce i w takim styropianowym termosie, inna miała schłodzoną przegotowaną wodę i mieszała z gorącą. No i właśnie, taki podgrzewacz musi być całą noc włączony. Kupię chyba czajnik z możliwością ustawiania temperatury:-D Gdzieś taki widziałam.
mam http://www.oleole.pl/czajniki/bosch-twk8611.bhtml
 
Ostatnia edycja:
reklama
mój patent na ciepłą wodę w butelce, to owinąc butle pieluchą i trzymać na kaloryferze (u nasod pazdziernika zaczynają grzać), a potem dostaliśmy podgrzewacz. I on się włączał dopiero jak tracił temperature tz nie grzał cały czas. Jak ktoś od początku nie karmi cycem to myślę ze warto coś takiego mieć.
 
I ja sie z wami obydwiema zgadzam dziewczyny, to ze bedzie mialo dziecko wozek za 5 tysiecy raczej nuie da mu korzysci, a kupienie wozka za mniej i wydanie wiecj pieniedzy na zabawki edukacyjne, czy jakies wyjscia itp [wiele rzeczy jest] napewno radoche sprawi :D
No ja raczej chce mieć normalny wózek i nie zamierzam wydać na niego nie wiadomo ile:no:
Malinowa mi podgrzewacz bardzo długo służył bo synek butelkowy więc 2,5roku ciągle była na chodzie. Jak wstawałam w nocy wodę miałam w odpowiedniej temperaturze już przygotowane tylko mleczko wsypywałam i gotowe.Nie wyobrażałabym sobie studzić wody jak młode płacze ,albo podgrzewać w mikrofali bo ja jestem jej przeciwniczką
Hmmm Ja nie kupuję bo uważam że niepotrzebny wydatek, no ale mozliwe że potem mi sie pogląd zmieni
Dziewczyny ,widziałam wczoraj to niby cudo
Orbit Baby wózek GWIAZD, wielofunkcyjny, GWARANCJA (2297005197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Nie polecam dla słabych kobitek ,mama nie umiała go pchać ,kierować nim ,a ojciec aż się cały pocił -koszmarny do prowadzenia

Sandy pal licho jak sie prowadzi ale wygląda jak prostokątna betoniarka, czyli jest okropny :eek:
 
Eliana Mamba ciuszki prześliczne!

Co do tych wózkówto dla mnie są po prostu straszne. Nie wiem jak można coś takiego dla dziecka kupić. Chociaż wydaję mi się że za kilka lat to tylko takie "nowoczesne" wózki będą produkować.
 
Sandy - ten wózek to koszmar jakiś, pomijając, że paskudny i dziwaczny, to jeszcze kosz na zakupy jest rzeczywiście dla gwiazd Hollywoodu, którym zakupy robi służba, a tam noszą np. puderniczkę :-(

Ja nie miałam podgrzewacza, ani sterylizatora , ale karmiłam cycem, więc z temperaturą nie było problemu :-), a wracając do wózka, to moim zdaniem wywalenie ponad 4 tys. na wózek to trochę przegięcie, w sumie kto nie ma co robić z kasą... ale na taki koszmar, to chyba zbyt wiele osób się nie skusi

Sandy, znasz kogoś, kto ten wózek kupił?
 
Może takie wózki bardziej dla ludzi aby się pokazać.Bo na pewno jak ktos wyjedzie taką bryczką jest w centrum zainteresowania.
Z pogrzewaczem to jak kto woli. Mój podgrzewacz tak jak Kaki wyłączał się sam i co jakiś czas załączył,woda w środku przy wyłączonym nawet długo była w sam raz do picia.
 
reklama
widzę że szalejecie z zakupami, super ciuszki:-D

ja jak na razie dzielnie trzymam się swojego przyrzeczenia i nic nie kupuję czekając na poznanie płci,
jedyne co mam to jedną pieluszkę flanelową dla dzidziusia ale to tylko dlatego że była gratis do poduszki-kojca którą sobie kupiłam - od piątku śpię jak ciężarna z poduchę pod głową i między nogami, hehe, mój mąż się ze mnie śmieje jak widzi że się kładę na poduszce i pyta: a gdzie ty tego rogala wepchnęłaś? hehe
 
Do góry