reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
dziewczyny co to za kosmiczne wózki pokazujecie? szok

ja niestety zostałam ubraniową zakupoholiczką znowu się nie oparłam szaleństwu, co zrobić?

20120420828.jpg20120420829.jpg
 
malinova - no cudne, cudne pajacyki po prostu, ja tez od kilku dni jestem w ciągu i kupuję codziennie coś na allegro, ciężko się oprzeć, zwłaszcza gdy brak ku temu chęci :-D
 
Malinova, ale śliczne te ubranka. Przez oglądanie tych wspaniałych ciuszków zaczynam mięknąć i mam chęć wręcz rzucić się na sklepy hehe;-) Ale nadrobię to jak tylko poznam płeć :-)
 
mimi ty pewnie masz tak samo jak ja czyli większość ciuszków po starszaku ? a teraz ewentualnnie dokupić kilka ja mam nadzieje że poznam pleć i będe dokupowała różowe :-D

malinova śliczności przeslodkie
 
mimi ty pewnie masz tak samo jak ja czyli większość ciuszków po starszaku ? a teraz ewentualnnie dokupić kilka ja mam nadzieje że poznam pleć i będe dokupowała różowe :-D

Patrycja, właśnie tak, po Olusiu mam dosłownie wszystko bo nic nie wydawałam (nawet nie miałam komu), zresztą od początku było jasne, że kiedyś będzie drugie. Dlatego teraz czekam na płeć żeby dokupić jakiś konkretnych rzeczy, no i po ciuchu też liczę na różowe. W domu wszyscy mi mówią, że wyglądam na dziewczynkę (albo też liczą teraz na dziewunię). A ja już sama nie wiem, raz jestem pewna, że to chłopak a raz, że dziewczyna więc oby było zdrowe :-)
 
mimii, patrycja to macie tak jak ja czekam na płec i licze na dziewczynke, choc nie mogłam juz sie powstrzymac kilka razy i kupiłam cos różowego:-)A za duzo kupowac tez nie bede bo po synku mam cała wyprawkę.
 
Ja sie coraz czesciej zastanawiam czy chce plec znac :/// Niby mi powiedziala lekarka mniej wiceje ale w 13stym tygodniu to jeszcze wczesnie w sumie i tak naprawde moze byc i to i to. A ubranka jakos kolorystycznie narazie nie musze kupowac, a jak sie urodzi to kupie wtedy na te "strasze" Bo jako tako ubranka mi sie nie podobaja dalej, juz mnie nie zachwycaja jak kiedys://choc musze przyznac ze pajacyki 'malinovej' mi wpadly w oko ;)
 
moja mama wiesza na mnie psy za to kupowanie ubranek, że to za wcześnie i takie tam

tylko, że ja kupuję albo w ciucholandzie albo na wyprzedażach ( te pajacyki kupiłam w Marks & Spencer, 2 komplety każdy za 19,99 kiedy normalnie kosztowały 89/99 zł) nie stać mnie żeby kupować nowe ubranka więc jak jest okazja i coś mi się podoba to biorę. Wiem, że jak się coś do ostatniej chwili odkłada to potem ciężko jest kupić w dobrej cenie albo takie żeby mi się podobało. Dodatkowo nie mam co liczyć, że dostanę ubranka po innym dziecku od rodziny czy znajomych więc wszytko od podstaw muszę kupować.
najważniejsze, że to kupowanie mnie strasznie cieszy i poprawia humorek :-D
 
reklama
Widzę dziewczęta szaleją na zakupach a ja jak dotąd kupiłam tylko jedno body......... starsza siostra ma 2 letnie bliźniaki wyprawkę mam gotową, bez względu na płeć bo jest chłopak i dziewczynka;-) foteliki,nosidełka, maty, przewijaki, ciuchy, rożki chyba tylko wózek i jakieś drobnostki będę musiała dokupić. Choć wydaje mi się że jak poznam płeć to nie będę umiał się powstrzymać. Dziś po raz drugi śniła mi się dziewczynka, śliczna ciemnowłosa (podobna do tatusia)dziewczynka. Niby wszytko mi jedno czy chłopak czy dziewczynka będzie, ale biorąc pod uwagę teorie Freuda że "sny są spełnieniem życzenia" gdzieś tam podświadomie w środku "siedzi" marzenie o córeczce:happy:
 
Do góry