reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

musa - fajnie masz z tą wyprawka od siostry, ja w ciąży z Majka tez marzyłam o dziewczynce i spełniło się, więc życzę Ci zdrowej dzidzi, a przy okazji ( :-) ) dziewuszki
 
reklama
musa super, że dostaniesz taką wyprawkę. Ja niestety nie mam takiej możliwości i wszystko musimy sami skompletować dlatego po malutku kupuję ciuszki, które wpadną mi w oko, ale narazie w neutralnych kolorach chociaż strasznie mnie kuszą różowe ciuszki bo skrycie marzę o dziewczynce... Odpada nam zakup wóżka bo jedni rodzice stwierdzili, że kupią mały bolid dla maleństwa, a my mamy tylko wybrać :-) baaaaaardzo się z tego cieszę.
 
malinova śliczne ciuszki!
Ja powiedziałam mężowi że ma mnie nie zabierać tam gdzie w zasięgu wzroku będę miała sklepy dla dzieci, no bym najchętniej wszystko kupowała :tak: Mam też zamiar wytrzymać do poznania płci, chociaż w środę będziemy jechać po prezent dla siostry, więc może wpadnie mi w oko coś czemu nie będę mogła się oprzeć :-D
 
sonkaa ta gotowa wyprawka to rzeczywistsze duże odciążenie i komfort psychiczny, ale na pewno i tak się nie pohamuje, bo obok małych, słodziuchnych ubranek chyba żadna z nas obojętnie przejść nie może:laugh2:

a poza tym zostaje łóżeczko bo swoich maluchy jeszcze oddać nie chcą no i wózek bo ten bliźniaczy mimo tego że czekał na mnie ze względu na to że wszyscy byli pewni ze u nas to rodzinne i skoro 2 siostry to i ja bede miała ciąże mnoga... ale wózeczki takie śliczne że to bedzie sama przyjemnoiść, jak sie juz zdecyduje oczywiscie........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurcze dziewczyn, ale szalejecie... Ja jakoś dopiero co się ocknęłam, że trzeba zacząć myśleć co kupić. Na razie mam krem na rozstępy, spodnie ciążowe i poduszkę kojec z motherhood... i tyle. Po Anielce mam prawie wszystko różowe więc będę musiała sporo ubranek dokupić. Mam zamiar też zainwestować tym razem w leżaczek i przewijak na łóżeczko, drugie łóżeczko no i oczywiście wózek podwójny bo Anielka będzie miała rok i 2 miesiące jak brzdąc się urodzi. Z resztą z obecnym wózkiem który kupiłam w komisie z radością się rozstanę. Jest okropny brrr...

Jak tylko nadarzy się okazja to kupię już jakieś pierwsze ubranko... tak symbolicznie na uroczyste otwarcie bobaskowych zakupów :)

Na razie mam na oku ten wózek, ale cena masakryczna :( więc zobaczymy jeszcze co i jak.
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Baby Jogger City Select dla dzieci "rok po roku"

A co do ubranek dla dziecka w rozmiarach większych, to polecam nie kupować za wiele teraz większych rozmiarów. My sporo dostaliśmy od gości odwiedzających Anielkę, którzy przezornie obdarowywali ją większymi ubrankami. I musieliśmy tylko po kilka sztuk dokupować z każdego rozmiaru w miarę jak rosła. My zaczynaliśmy od 56 które było za duże na początku i chodziła prawie 3 miesiące w nich, więc u nas zapewne historia się powtórzy.

Gdzieś tu przewijał się wątek pościeli. Ja kupiłam będąc w ciąży jeszcze a zaczęliśmy używać gdy mała skończyła 5 miesięcy. Nie musiałam sobie głowy zawracać kupowaniem tylko wyciągnęłam z szafy i już. Dlatego tym razem też mam zamiar jak najwięcej kupić w ciąży, bo na prawdę później nie ma do tego głowy. Zwłaszcza że zazwyczaj lepiej zobaczyć coś naocznie i pomacać niż wszystko przez internet od razu kupować.

Już nie mogę się doczekać rzucenia się w wir zakupów dziecięcych... to takie przyjemne! :)

Pozdrawiam
 
byłam dziś w pobliskim sklepie dla maluchów zobaczyć co mają, nastawiłam się na wózki oczywiście tylko pooglądać a nie kupić i powiem wam, że znalazłam bardzo fajny wózeczek. Od zawsze byłam zdecydowana na Jane Slalom a teraz się waham, wózek nazywa się i'coo peak jest co prawda ciężki ale super się prowadzi i wygląda na bardzo solidny, poczytałam opinie na necie i jest chwalony poniżej link

Peak Air 2012, Spacerówka+Gondola, night, i'coo - AMKO dla dzieci
 
Heh sobie wlasnie przypomnialam ze juz mam skarpetusie dla dzidziolka :D

6 lat temu siostra na feriach w Irlandii kupila skarpetusie,
i ja mialam jedna ona jedna - ktora pierwsza w ciaze zajdzie miala dostac komplet.

1,5 roku pozniej urodzila sie moja siostrzenica - wiec po jakims czasie skarpetki zostale przekazane mi :p
Troche czekaly na dzidziola - ale sie doczekaja juz :D 
 
reklama
Do góry