reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Sonka miałam bephanten ,ale mi on nic nie pomógł. Młody moim mlekiem się nie najadał i był nerwowy. Liście kapusty też obcykane mamy,ulga nie samowita. Niestety laktatora wtedy nie miałam dlatego teraz wolę go zakupić :laugh2:
 
reklama
ja mam laktator ręczny i sobie chwalę, z Aventu.. można kontrolować siłę ssania itd.. a po Kaju miałam cycole jak arbuzy ze 3 dzieci mogłam wykarmić więc musiałam ściągać.
 
takie łóżeczko ma sens, i teraz bym takie kupiła ale nie za takie pieniądze.
na allegro sa za 300zł
2w1 ! Łóżeczko Tapczanik Bocian 140x70 Lolek (2264221142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja mam drewex z wyjmowanymi 3 szczebelkami i szufladą (ta się akurat przydaje) ale kupowane 6 lat temu i mam więc nie muszę kolejnego ale lepsze jest ze zdejmowanymi bokami wg mnie.

a dla dziecka jestem w stanie wydać dużo pieniędzy na zabawki rozwojowe i książki niż na meble i wózek.
Ale o tym każda z nas musi sama z rodziną zdecydować ile pieniędzy i na co.
 
Laktator mam ręczny z Aventu (dostałam przy Olusiu) i jeżeli nie będzie bardzo potrzebny to przy nim zostanę. A liście kapusty działają dosłownie cuda. Ja również miałam pokarmu jak dla 2-3 dzieci, potem to się w miarę unormowało, ale na początku to w nocy musiałam się przebierać bo nawet wkładki laktacyjne nic nie pomagały.

Co do łożeczka my mamy z wyjmowanymi szczebelkami i całym bokiem, który potem właśnie wyjęliśmy i przysuwaliśmy na noc do swojego łóżka. Potem kupiliśmy Olusiowi już normalne łóżko w Ikei: KRITTER Rama łóżka z dnem z listew - niebieski - IKEA
Mallinowa, Twoje łóżeczko podobne jest do tego naszego więc na pewno ma sens bo potem i tak trzeba kupić drugie i tak. Jedynie to co teraz ma Olek jest już większe niż łóżeczko więc teoretycznie powinno być na dłużej.
 
Ja właśnie się zastanawiam czy kupować butelki z TT czy z aventu. No i z tego co słyszałam to najlepiej kupić tej samej firmy co laktator. No właśnie i teraz pytanie kiedy ten laktator kupić? Przed porodem, czy po jak mi ewentualnie będzie potrzebny? No i oczywiście też jakiej firmy? czy TT czy Avent? Wiem narazie tylko tyle, że chcę elektroniczny :-p
no ja pytałam kolezanki i kupie dopiero po porodzie, ponieważ wiem że niektóre znich wydały masę kasy na kupno laktatora, a okazało sie że nie był potrzebny bo dziewczyny w ogóle nie miały pokarmu.
 
I tak jak obiecałam wklejam foteczki nowych ciuszków i ostatnich do momentu poznania płci (mam taką nadzieję, że słowa dotrzymam :-D)


 
Eliana, Mamba, ciuszki cudowne :-) Ja też już nie mogę doczekać się na swoje pierwsze zakupy dla Maleństwa, ale muszę jeszcze wytrzymać :-)
 
reklama
Do góry