reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Ja właśnie się zastanawiam czy kupować butelki z TT czy z aventu. No i z tego co słyszałam to najlepiej kupić tej samej firmy co laktator. No właśnie i teraz pytanie kiedy ten laktator kupić? Przed porodem, czy po jak mi ewentualnie będzie potrzebny? No i oczywiście też jakiej firmy? czy TT czy Avent? Wiem narazie tylko tyle, że chcę elektroniczny :-p
 
No fajnie że becikowe jest takie wypasione,że nawet na połowę tych zakupów nie wystarcza:dry:
 Heh ale to zawsze "cos" 
Ja becikowego nie dostane ani grosza :/ 

Nie mam co liczyc tez na jakies ciuszki od kogos, bo ciuszki teraz ktore ma szwagierka da pewnie siostrzencowi swojemu i jego zonie co rodzi we wrezsniu, wiec dla mnie nic nie zostanie.
i bede miala tylko to co kupie sobie sama + moja sistra kilkarzeczy mi moze kupi, a tak to bedac za granica wszysscy skupia sie na przekazaniu rzeczy/obdarowaniu dzieciatka z wrzesnia. A ja bede miala tylko to co sama sobie kupie.

Tak samo ciuszki, lozeczko wozek itd,
Nawet nie bede miala jak pozyczyc od kogos jak przyjade po porodzie do Polski na te 2-3 miesiace i wszystko bede musiala tam kupic drugie, albo wiesc z tad wozek, fotelik. Jakos nie chce mis ie myslec o tejpodrozy ://


Kobotki ktore rodzice w irlandii, macie jakas stronke o ktorej pisze o tym calym becikowym tutaj? Albo jakies info ? Ja nic konkretnego nie znalazlam, Raczej na 95% nie dostane, ale tak z ciekawosci bym poczytala
 
W temacie butelek antykolkowych,
generalnie karmiłam piersią butelka używana była w sytuacji gdy nie było maminego cyca w domu.
Dla Oliwierka miałam
Antykolkowa butelka 120ml. Dr Browns ze smoczkiem (2267128316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dla Amadeuszka
AVENT NIEBIESKA BUTELKA ANTYKOLKOWA 260 ML (2263718511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
I co z tego skoro oboje kolkowali :-(
Kuzynka dla swojego synka miała
Butelka 260ml+ smoczek Tommee Tippee 0%BPA niebies (2267995049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
kolki były.

Dochodzę do wniosku że jeżeli maluszek ma kolkować to bez względu na sprzęt i tak będzie cierpiał :-(
 
ja miałam butelkę NUK i bardzo mi odpowiadała, smoczek miał świetny kształt, jak brodawka i Maja jak piła to wywijała na nim języczek jak na piersi i nie było problemów z karmieniem cycem
 
Olusia karmiłam piersią, ale jak szłam na zajęcia to ściągałam pokarm i wtedy pił z butelki Avent (zwykłej, kolek na szczęście nie miał wcale). I teraz albo znowu kupię Aventu albo te TT (tak dla porównania). Ale jeszcze zobaczę.
 
Ja krótko karmiłam piersią i teraz też zaopatrzę się w butelki.Ja również uważam ,że jak dziecko ma mieć kolki to i butelka nie pomoże,ale cena tej z TT jest niska więc mogę jedną taką kupić.
Belka ja mam w planach zakupić elektroniczny Medela.Ja w laktator zaopatrzę się przed porodem bo z synkiem strasznie cierpiałam ,a gdybym miała wtedy laktator to może tak szybko bym się nie poddała z karmieniem
 
Sonka synek zmasakrował mi brodawki ,że krew aż leciała. A w pierwszym dniu pobytu w domu miałam zastój i 40st gorączki ,pewnie gdyby laktator miała pod ręką to ulżyłabym sobie
 
reklama
majka też mnie żarła na początku, ale pomógł bepanten, mleko i ciągłe wietrzenie, a na zast oj- to najlepsze liście kapusty i ... laktator :-D:-D ja miałam elektryczny nuka , ale sprzedałam i muszę znowu jakiś kupić i zastanawiam się właśnie jaki...
 
Do góry