reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Eliana a w jakim kolorze kupiłaś te kombinezony? Bo ja mam do wyboru zielony i czerwony. Bardziej podoba mi się czerwony i zastanawiam się czy dla chłopca też by pasował.
To nie są takie typowe zimowe ciepłe kombinezony tylko lżejsze z ciepłego futerka. Jeden jest w kolorze ecru, a drugi jest w kolorze jasnego ciepłego brązu z ecru :-D. Na pewno będę musiała jeszcze kupić taki typowo zimowy i pewnie też będzie ecru. Nie wiem dlaczego, ale jakoś takie kolory ostatnio mi się podobają. Jeśli miałabym wybierać między zielonym a czerwonym kombinezonem na pewno wybrałabym czerwony :-D. Uwielbiam ten kolor i pasuje zarówno do dziewczynki jak i do chłopca. Ostatnio myślałam też nad kolorem wózka i doszłam do wniosku, że prawdopodobnie będzie czerwony :confused:
Bellka śliczne ubranka kupiłaś dla maleństwa, a najbardziej podoba mi się body z tygryskiem :-D. Kocham Kubusia Puchatka, Tygryska i ich całą bandę :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bellka śliczności i uniwersalne dla chlopcai dziewczynki.

Ja to kupiłam tą sukienusie co sie chwalilam i na razie stop, czekam na płeć jak będzie chlopiec to mam po Mikolaju a jak dziewuszka to dopiero zaszaleje :-D
 
bellka - piękne ubranka, ja bardzo lubię takie kolory, mój Michaś ma na razie zapewnione właśnie beże z bielą, błękity i szarości z bielą - takie kolory przeważają :-) i też będę kupować półśpiochy, zwłaszcza zanim zacznie raczkować - bo potem to rajstopki się u mnie lepiej sprawdziły :-)

Dziewczyny, ja kupiłam już taki ecru kombinezon jesienny (welurowy ocieplany) w rozmiarze chyba do 5 kg- taki do wyjścia ze szpitala i na chwilę potem, a oprócz tego cieplutki zimowy - błękitny i biały (na chrzest) w rozmiarze do 3 m-cy, ale na szczęście rozmiar 68 mam od szwagierki - piekny granatowy z Wójcika, więc jest ok. Jak wygrzebię torbę z zakupami (mam pochowane ciuszki w ramach porządku na święta, bo nie mam jeszcze komody dla Michasia), to zrobię fotki, w każdym razie te malutkie rzeczy rozczulają mnie niesamowicie, już zapomniałam, jaka Maja była maleńka ...
 
Eliana pokazuj focie kombinezonów
Belka jakie cudne ubranka
Sonka ja też kupiłam z 6par tych półśpiochów ,fajne są bo tylko wciąga się body i gotowe. Ja tez zapomniałam jaki Antek był malutki
 
Oj ja też zapomnialam jak Mikolaj byl malutki i jak przed świętami znioslam ze strychu karton ubranek mlodego jak był malusi to bylam w szoku że mialam takie maleństwo:-D
 
Marteczka olewam już od dawna :tak: Ja jej powiedziałam, że do końca wakacji mam zamiar mieć wszystko gotowe na pojawienie się Dzidziusia, to aż dosłownie purpurowa się zrobiła :-D
Eliana śliczne!
 
reklama
Bellka no dokładnie ja też wolałam mieć wszystko bo fajnie,że później będzie czas i ochota na latanie za tym po sklepach;-)
a część rzeczy dokupywałam później przez Allegro
Eliana słodziutkie ubranka:-)
 
Do góry