reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Fajne te maleńkie ubranka pokazujecie :)
Ja mam jedne maleńkie body od siostry - nie mogła się powstrzymać, sama jeszcze nic nie kupiłam. Nie wiem na co czekam, a może troszeczkę się boję:-(
 
reklama
ale śliczne te kombinezony :) przesłodziutkie
ja na razie też nic nie kupiłam - tylko jedne małe skarpeteczki na samym początku
z resztą się póki co wstrzymujemy, w wakacje może jak już będę na zwolnieniu to po troszku zacznę kompletować
 
Eliana cudne ubranka ,a kombinezoniki cudne
Bellka ja też planuję do końca wakacji mieć wszystko,ewentualnie we wrześniu dokupię tylko kosmetyki i pampersy :-)
 
eliana - cudne ubranka

Ja dziś zaszalałam i kupiłam śpiworek do spania z wszyta maskotką - wiem, że bajer zbędny, ale zachwycił mnie ten śpiworek :-)

10z4bol.jpg
 
Ja to mam problem z ciuszkami z głowy, wszystko mam po Filipku, może trochę później coś kupię, żeby maluszek miał coś swojego jednak. Teraz raczej to muszę pomyśleć o ciuchach dla mnie bo wszystkie spodnie za małe ( chodzę z paskiem i rozpiętym zamkiem i guzikami:-D)
 
Dziewczyny bardzo dziękuję, wczoraj też coś kupiłam, ale pochwalę się jak już do mnie dojdzie i obiecałam sobie, że do momentu poznania płci już nic nie kupię.... i mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu :sorry2:
sonkaa wcale się nie dziwię, że skusił cię ten śpiworek :tak: Jest słodziutki.
 
Sonka śpiworek słodziuteńki .Ja też mam dwa :-)
Eliana ja też sobie ciąglę obiecuję ,że dopuki nie poznam płci to nie będę nic kupowała.Dziś zaszłam do ciuchci i kupiłam kombinezonik i śpioszki za całe 2,40 :-D
 
Bellka, Eliana, Sonka, super te Wasze ubranka i śpiworki :-)

Ja też już zapomniałam, że Olek był kiedyś taaaki malutki.
 
reklama
Do góry