reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Oluśka Celka też fajne bryczki.
No fakt,że każda zwraca uwagę na inne cechy a idealnych albo nie ma tzn byłby gdyby złożyć ze 3 do kupy albo gdybyśmy go same zaprojektowały albo cenowo kosztuje zbyt wiele.
Ja miałam dla Zuzi 4 wózki,średnio co 4miesiące był kupowany inny
Zobacz załącznik 456865Zobacz załącznik 456866
No i po nich jeszcze były dwie spacerówki: ABC Design Giro i Inglesina Zippy
Całe szczęście teraz dylemat z głowy,wózek zaklepany do tego podoba mi się
Podoba mi się ten jasny wózeczek

Sonka śliczne te bodziaki.Fajnie wiedzieć już dla jakiej płci się kupuje.

A to mój najświeższy zakup



Uploaded with ImageShack.us
 
Mallinowa a widzisz bo ja przeczytałam że mutsy transporter, a że spacerówka to już nie :-D
sonkaa aguga śliczne te ubranka! Ja już trochę nakupowałam, ale teraz postanowiłam się wstrzymać do poznania płci, no chyba że coś mnie naprawdę urzeknie :tak: A tak jest prawie ze wszystkim :-D
 
ppppppppppppp 001.jpg
A ja wczoraj bylam na zakupach z siostrą trochę wózków pooglądaliśmy i jak tozobaczylam to sie nie moglam powstrzymać:-p
Mam nadzieje że sie przyda :tak:
 
aguga - słodziaczki :-)

patrycja - śliczności - też się tak bawiłam z Majką :-)

bellka - mnie też tak co i rusz coś urzeka, że po prostu nie mogę ... :-D
 
ja jeszcze nic nie kupiłam, dzielnie czekam do poznania płci, ale jak patrze na te cudeńka co wklejacie to aż się rozczulam
a sukienusia cudna:-D
 
Ale śliczności nakupowałyście :tak: Ja dziś musiałam się powstrzymaywać przed kolejnym zakupem... Mam upatrzony śliczny komplecik i znając siebie pewnie go kupię :-D Do tej pory (ponieważ już nie mogłam się powstrzymać) kupiłam dwa kombinezoniki i 2szt body, ale foteczki wkleję dopiero jutro.
 
reklama
Eliana​ no to czekamy na fotki.A rozmiar kombinezonu to jaki brałaś?Ja mam jeden na jesień roz 56,a na zimę to wezmę już na 62-68
 
Do góry