reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Chyba zbankrutuję gdy dowiem się jaka jest płeć. Tyle ślicznych rzeczy chcę kupić mojemu maleństwu.
Eliana - ja też jestem ciekawa, szczególnie tych kombinezonów. Mam już upatrzony jeden ale czekam na następną wizytę z usg. Liczę że maleństwo pokaże jakiej jest płci.
 
reklama
Eliana​ no to czekamy na fotki.A rozmiar kombinezonu to jaki brałaś?Ja mam jeden na jesień roz 56,a na zimę to wezmę już na 62-68
Wstyd się przyznać, ale mam dwa w tym samym rozmiarze 68, ale tylko dlatego, że oba strasznie mi się podobały no i nie mogłam się zdecydować i wybrać jednego... :eek:

Chyba zbankrutuję gdy dowiem się jaka jest płeć. Tyle ślicznych rzeczy chcę kupić mojemu maleństwu.
Eliana - ja też jestem ciekawa, szczególnie tych kombinezonów. Mam już upatrzony jeden ale czekam na następną wizytę z usg. Liczę że maleństwo pokaże jakiej jest płci.
Mnie też powstrzymuje płeć a póki co kupuję w takim kolorku, który będzie pasować dla chłopca i dziewczynki ;-)
 
Eliana a w jakim kolorze kupiłaś te kombinezony? Bo ja mam do wyboru zielony i czerwony. Bardziej podoba mi się czerwony i zastanawiam się czy dla chłopca też by pasował.
 
Mamba A możesz. I dziękuję za podpowiedź. :-) Mam straszną ochotę już kupić ten kombinezon. Ale ćwiczę swoją cierpliwość. :-D
 
Ja też czekam na tą płeć z zakupami.Chociaż byłam dzisiaj na ciuszkach to nic nie kupiłam dla maleństwa bo co mi w rękę małego fajnego wpadło to było typowo dziewczęce.Więc kupiłam Zuzi kurtkę jeansową i sobie spodnie jeansowe licząc na to,że później też będą na mnie dobre:-D
Aguga ten seledynowy wózek to Coneco V3,niedrogi a fajny wózek i stosunkowo lekki
 
Ja też jeszcze nic nie kupiłam bo czekam na płeć, a jak nie mogę się powstrzymać to kupuję Olusiowi :-) I tak dzisiaj kupiłam mu spodenki takie już wiosenno-letnie w h&mie :-)
 
reklama
Do góry