reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Oluśka Celka też fajne bryczki.
No fakt,że każda zwraca uwagę na inne cechy a idealnych albo nie ma tzn byłby gdyby złożyć ze 3 do kupy albo gdybyśmy go same zaprojektowały albo cenowo kosztuje zbyt wiele.
Ja miałam dla Zuzi 4 wózki,średnio co 4miesiące był kupowany inny
FIL00010.JPGFIL00008.jpg
No i po nich jeszcze były dwie spacerówki: ABC Design Giro i Inglesina Zippy
Całe szczęście teraz dylemat z głowy,wózek zaklepany do tego podoba mi się
 
reklama
Te Boldery mają fajne tapicerki. Gdyby zadowoleni uzytkownicy wpisywali swoje opinie to moze by się okazało ze nie jest wcale z nimi źle.

Z mebli to napewno szafę jakąs koniecznie. I tak zastanawiam się gdzie ja to wsyzstko upchnę w dziecięcym pokoju. Zabawki mnożą się w zastraszającym tępie:-D A teraz będzie razy 2.
 
Marteczka- ja też miałam Inglesinkę Zippy i kochałam ja miłością wielką.... niestety sprzedałam teraz jesienią, bo już się poddaliśmy w staraniach .... i wtedy się udało
 
Sonkaa ja ją kupiłam używaną,i powiem szczerze,że po rozpakowaniu się z deka rozczarowałam wózek był zapuszczony jak cholera!Ile mogłam tyle ją doprowadziłam do ładu i sprzedałam w lepszym stanie niż kupiłam a sprzedałam w zeszłym roku.Jedno jest pewne jakby ten wózek był nowy albo bardziej zadbany byłoby super!Ale fakt zadowolona z niego byłam,to była moja spacerówka"terenowa":-)
Ale poleciłabym komuś zakup tego modelu wózka lub Peg Perego Pliko P3.
 
Kaka ja też mam dylemat gdzie ja to wszystko pomieszczę ,na nowy mebel nie ma szans bo nie mam gdzie wstawić. Zabawek ,puzzli cała masa.
Robimy poddasze,ale nie wyrobimy się z nim do jesieni :sorry:
 
Mallinowa mi bardzo podobał się ten wózeczek, no ale niestety za dużej gondoli to on nie ma. A że nasze Maleństwa jesienne to dobrze by było żeby całą zimę z gondoli przejeździły. Więc ja zrezygnowałam. Ale ostatnio po sklepie musiałam nim chociaż pojeździć :-)
 
reklama
Do góry