reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

aa

jaa mam impalsta boldera i nie narzekam, co do x-lander to moja znajoma go ma i nie narzeka. Ja wam powiem szerze ze ja na opinie nie zwracam wiekszej uwagi bo tak naprawde nie ma idelanych wozkow zawsze dla kogos bedzie jakis minus. Ja tak sugerowałam sie opiniami w wyborze spaceróki i tak na tym wyszlam ze i tak mino pozytywnych opinie nie jestembo zadowlona wiec uwazam zeby lepiej same sie przekonac bo anóz moze sie okazac ze wcale nie jest taki zly.

zgadzam się z Tobą co do tych opinii bo każdemu zależy na czymś innym, i ja takich typu: brzydki kolor, za ciężki, nie mieści się w bagażniku, to do serca nie biorę bo to zależy do czego porównasz, ale jak w połowie opinii pojawia się zapis że pęka stelaż, albo że z kół schodzi powietrze i trzeba pompować przed każdym wyjście to znaczy że chyba coś jest na rzeczy, wolałabym aby wózek był zawsze pod ręką a nie przestał na reklamacji
 
reklama
Mnie tak zastanawia przekładana rączka w spacerówce. Czy to jest potrzebne? Bo po co mi koła skrętne z tyłu wózka (w sensie pod rączką), lepiej chyba jak część spacerową można zamontować przodem lub tyłem do jazdy. Jak coś źle wykombinowałam to mnie poprawcie, na razie na wózkach znam się mało. Wiedzy mam tyle co z forum o wózkach, jednej wizyty w sklepie i doświadczenia w prowadzeniu 3 wózków koleżanek ;-)
 
Mnie tak zastanawia przekładana rączka w spacerówce. Czy to jest potrzebne? Bo po co mi koła skrętne z tyłu wózka (w sensie pod rączką), lepiej chyba jak część spacerową można zamontować przodem lub tyłem do jazdy. Jak coś źle wykombinowałam to mnie poprawcie, na razie na wózkach znam się mało. Wiedzy mam tyle co z forum o wózkach, jednej wizyty w sklepie i doświadczenia w prowadzeniu 3 wózków koleżanek ;-)

mnie też w przypadku skrętnych kół przekładana rączka wydaje się zbędna, lepiej montowane siedzisko w obu kierunkach
 
Dziewczyny macie rację. Każdy ma inne wymagania co do wózka. Wybiorę sobie kilka modeli, porównam je w sklepie i wtedy coś wybiorę.
 
Ja problem z wyborem wózka mam z głowy bo czeka już na nas X-lander prawie nowy . Dźwigać go nie muszę ,w miare proste chodniki u nas więc powinno być ok :tak:

Będę musiała z poważniejszych zakupów poszukać łóżeczk i dobrego materacyka :eek:
 
reklama
aguga06 no tak jeszcze mebelki, ale tutaj chyba już nie będę miała takiego problemu z wyborem. Już mniej więcej wiem czego chcę :tak:
 
Do góry