reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Mallinowa,
Roan Marita była moim pierwszym wyborem, ale szybko się odkochałam - zależy mi na foteliku wpinanym w stelaż, a do tych wózków można wpiąć tylko foteliki Roan. Niestety nikt ich nie sprawdzał w crash-testach i nie figurują w żadnych zestawieniach z ocenami bezpieczeństwa:-( Nie zaryzykuję.
W tej chwili mam 2 typy: Jedo Fyn albo Mikado Aston, pierwszy miałam okazję przetestować na żywo, jeszcze ten drugi muszę obejrzeć.
 
reklama
Ja tak jak mówiłam po sklepach jeszcze nie chodziłam ale pokazałyście wózek, który już od jakiegoś czasu podobał mi się, ale nie wiedziałam jak się nazywa i dzisiaj doszłam :-) To jest ten wspomniany przez Was Implast Bolder :-) Bo myślałam jeszcze nad tym Graco Symbio ale ten wydaje się o niebo lepszy. W tygodniu zamierzam przejechać się gdzieś do jakiegoś sklepu popatrzeć sobie na żywo, może coś jeszcze wpadnie mi w oko.
 
Erde, to słuszne co piszesz żeby nie używać fotelika który nie ma testów. Ja nie będę wpinać żadnego do wózka, bo jestem strasznym przeciwnikiem;-), ale nikomu nie bronię. Mogę zatem wybierać z wielu, a na razie fotelik to wielka niewiadoma, chyba powoli muszę zacząć się rozglądać
Oluska88, wizualnie śliczny ten wózek i bardzo podobny do tego Wózki Bebe Beni głęboko-spacerowe 4Runner - sklep dla dzieci – 2o2.pl
Tak jak zauważyły dziewczyny, jest wiele podobnych do siebie wózków różnych producentów i w różnych cenach.
 
Ja tak jak mówiłam po sklepach jeszcze nie chodziłam ale pokazałyście wózek, który już od jakiegoś czasu podobał mi się, ale nie wiedziałam jak się nazywa i dzisiaj doszłam :-) To jest ten wspomniany przez Was Implast Bolder :-) Bo myślałam jeszcze nad tym Graco Symbio ale ten wydaje się o niebo lepszy. W tygodniu zamierzam przejechać się gdzieś do jakiegoś sklepu popatrzeć sobie na żywo, może coś jeszcze wpadnie mi w oko.
mimii widzę, że mamy podobny gust bo mi również bardzo spodobały się te wózeki co Tobie :tak: Czytałam trochę opinii na temat IMPLAST BOLDER i niestety nie były zbyt dobrych :-(tomiast GRACO ma lepsze. Myślałam jeszcze nad X-lander X-MOVE i MURA. Strasznie ciężko się zdecydować i coś wybrać :sorry:
 
eliana ja miałam gracko i nie polecam..... dlatego też kupuje nowy wózek bo gracko praktycznie w żadnej kwestii nie zdał egzaminu u mnie
 
Ja na początku chorowałam na X-landera ale kilka z Was negatywnie się wypowiadało więc dałam sobie spokój. A teraz im więcej oglądam tym bardziej nic nie wiem. Może faktycznie trzeba iść obgejrzeć na żywca do sklepu. Myślę też o używanej gondoli, a kupić fajniejszą spacerówkę...jak to któraś napisała, dobrze ze jeszcze mamy trochę czasu.
 
Witam sie i ja nieśmiało. Co do wózków to ja się długo naszukałam, pierwszy to był takohttp://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=836&<osCsid> kolor 1- bardzo dobra amortyzacja ale waga i to że gondola mi nie bardzo pasowała to zmieniłam na Jedo vedi coś takiego ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: VEDI Classic wózek głęboko-spacerowy z torbą pielęgnacyjną, byłam bardzo zadowolona, teraz też będziemy tym wózkiem jeździć:-). Gondola bardzo wygodna, spacerówka super- jeżdził nią do 3 roku życia , jedynie na wyprawy do miasta później brałam mała parasolkę maclarena. Jeśli chodzi o ten wózek to minus dość duży - ale mam duży bagażnik :-D, waga ok - bo wszystko jest osobnie składane (w tako gondola i stelaż razem:-() bardzo dobrze się podbija dla mnie bardzo ważne mały minus za jazdę z przełożoną rączką, wolałam inaczej zamontować gondole/spacerówkę a i uwielbiałam mieć w spacerówce dziecko do siebie, bo mogłam z nim rozmawiać. Mam nadzieję że pomogłam:-)
 
Ostatnia edycja:
mimii widzę, że mamy podobny gust bo mi również bardzo spodobały się te wózeki co Tobie :tak: Czytałam trochę opinii na temat IMPLAST BOLDER i niestety nie były zbyt dobrych :-(tomiast GRACO ma lepsze. Myślałam jeszcze nad X-lander X-MOVE i MURA. Strasznie ciężko się zdecydować i coś wybrać :sorry:
aa

jaa mam impalsta boldera i nie narzekam, co do x-lander to moja znajoma go ma i nie narzeka. Ja wam powiem szerze ze ja na opinie nie zwracam wiekszej uwagi bo tak naprawde nie ma idelanych wozkow zawsze dla kogos bedzie jakis minus. Ja tak sugerowałam sie opiniami w wyborze spaceróki i tak na tym wyszlam ze i tak mino pozytywnych opinie nie jestembo zadowlona wiec uwazam zeby lepiej same sie przekonac bo anóz moze sie okazac ze wcale nie jest taki zly.
 
reklama
Arwen coś w tym jest. Jednakże masz jakiś obraz jak ktoś podaje plusy i minusy danego produktu. Wiesz na czym Ci przede wszystkim zależy. Jednakże jak czytasz, że są wady techniczne w wózku to już baaardzo zastanawiające:eek:
 
Do góry