reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Piękny jest ten tako warrior, jeździłam nim po sklepie i czytałam opinie na forach, są dobre :) Sprzedawca również go zachwalał, zaraz po bebe - beni.
 
Teraz jest tyle przeróżnych wózków, że zdecydować się na jeden konkretny to nie lada wyczyn. Ale to jest plus, że ciąża trwa 9 m-cy i mamy czas do namysłu :-)
 
ja miałam Tako z Majką i jako wielka gondola i super amortyzatory na pompowanych kołach sprawdził się super, tylko spacerówka była kijowa, bo nie miała skrętnych kół, ale ten widzę ma :-)
 
marand też czytałam na temat tych wózków, bo narazie jest on u nas numerem 1, tylko fotlik do tego z Maxi-cosi.A część tych opinii jest to modeli starszych, a wiadomo że co roku są to nowe modele. Więc opinii najlepiej szukać z modeli jak najnowszych. Nam narazie bolder odpowiada pod każdym względem. W sobotę byliśmy na targach firmy Tako i mężowi spodobał się model captiva, no ale ja jakoś nie jestem przekonana. No i myślimy jeszcze o Jedo fyn 4ds.
No i uważam że jednak taką rzecz jak wózek to zakupić najlepiej w sklepie, bądź bezpośrednio u producenta, bo później przynajmniej wiesz do kogo, co i jak z reklamacją.
 
reklama
Ja się uparłam na głęboki Marity, na razie nic innego mnie nie kusi. Na spacerowy mam jeszcze więcej czasu do namysłu więc coś gdzieś wypatrzę :-) Ładne te 3w1, ale mi zawsze coś w którejś części nie do końca pasuje. Wybredna jestem z natury, a teraz jeszcze bardziej..:crazy:
 
Do góry