reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Marzy mi się wózio w podobnym kształcie. Zastanawiają mnie tylko te koła ale skoro piszesz, że ma dobre opinie to pewnie jest ok.

Mnie zastanawiają te dwa typy:
DAREX LANCER!! WÓZEK + FOTELIK!! GRATISY !! NOWOŚĆ (2276648161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opinie sie nie doszukałam. Cena zastanawiająca...

Polski wózek CORAL Krasnal +FOTELIK +kurier GRATIS (2262735714) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polski procucent;-) Opinii zanazłam tylko kilka i chyba tylko 1 była negatywna ze wzglądu na wagę wózka.

W pierwszym typie bardziej mi się spacerówka podoba. Miał ktoś z takimi do czynienia??
 
Majka spała w drewnianym, a ochraniacz miałam dookoła łóżeczka i bardzo chwaliłam to rozwiązanie, bo nie tylko, że nóżki nie wpadały, to wędrująca Majka nie waliła głową w szczeble, a i pokoik można było wietrzyć z myślą, że jej nie zawieje, a turystyczne łóżeczko bardzo się sprawdziło ... jako turystyczne właśnie i dzięki Bogu, że go nie zdarła, bo musielibyśmy kupić drugie :-)
 
Sonkaa moja młoda skopywała ochraniacz:cool:. Jak widać lubiła spać w poprzeki nogi na zewnątrz. Może ten typ tak po prostu ma:-D
 
Jest kilka wzorów wózków i producenci tylko detale zmieniają i tapicerki...Tylko te ceny mnie naprawdę zastanawiają:eek: Ten Twój jest w sumie ładniej wykończony. A opinia o nim jaka?
 
reklama
Nie znalazłam żadnych minusów. Lekki, zwinny, ani twardy ani za miękki, pojemna gondola z podnoszonym zagłówkiem, wygodna spacerówka z kilkustopniową regulacją, możliwość jazdy w obu kierunkach, osobne nakrycie na nóżki zarówno dla gondoli jak i dla spacerówki, co ważne a nie każdy wózek to ma - gondola ma swój daszek i spacerówka też ma swój, pojemny kosz i spora torba.
 
Do góry