reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

jeśli chodzi o łóżeczka turystyczne to dla mnie jak sam nazwa wskazuje śą turystyczne a nie do codziennego użytku po za tym moja wiki spała w łóżeczku do 2,5 roku i ważyła więcej niż łóżeczko turystyczne i bez problemy przy jej eksperymentach wychodzeniowych skakaniu i innych takich łóżeczko turystyczne by nie wytrzymało i się na nią albo przewróciło albo ona z nim by się wywaliła!!!!!!!wiec ja mówię stanowcze NIE dla używania codziennego tego typu łóżeczek.... po za ty według specjalistów te łóżeczka nie są zdrowe dla kręgosłupa dzidziusia nawet te najdroższe!!!!!!

a jeśli chodzi o wózki to ja mam totalny mętlik w głowie zupełnie nie wiem już jaki bym chciała:-(

Ja bym tak nie ogólniała. Łóżeczko łóżeczku nierówne. Jak włożysz do niego normalny materac to jak to może szkodzić na kręgosłup. Nasze było naprawdę stabilne. Fakt, że używałam je przez pół roku - od 6tego miesiąca do roku, po roku spała w normalnym łóżku. Prawda że nie wiem jak by się zachowało w przypadku starszego dziecka. Chociaż raz młoda siedzała w nim ze starsza kuzynką i nic...moze gdyby szalały.
Kiedyś bardzo nie podobały mi się te łóżeczka, a teraz uważam takie za praktyczniejsze. Rzecz gustu i potrzeb;-)

mi jeszcze ten się spodobał cena jest całkiem ok (o 1000 mniej niż MURA) ale bardzo dużo złych opinii przeczytałam, że problem z kołami i stelaż pęka więc chyba muszę o tym zapomnieć
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BOLDER SD New Ecoline (10w1) kolekcja 2012 - wózek głęboko-spacerowy + fotelik BOBBIWAY + torba pielęgnacyjna i śpiwór GRATIS

Kuzynka mojego M miała takowy i faktycznie stelaż poszedł. Sprzedawca z allegro się zmył i nie miałą gdzie reklamować. Ostatnio jej podpowiedziałam, ze moze trzeba do producenta bezpośednio uderzyć...
 
reklama
kaka widzisz moja Wiki mając 1,5 roku mimo że miała wyciągnięte szczebelki testowała wychodzenie górą a że była dużym dzieckiem mimo że materacyk maiła oczywiście na ostatnim poziomie nie sprawiło jej to kłopotu i drewniany dość ciężkie a o mało się nie przechyliło ważyła wtedy 13 kg jak patrzyłam na turystyczne to ich waga była 12,5 wiec lżejsze niż dziecko co siłą rzeczy znaczy żeby w takiej sytuacji się wywróciło ...po za tym jak mówisz córcia twoja spała do pół roku wiec jeszcze się nie podnosiła pewnie na stojąco a moja Wiki mając 8 miesięcy stawał w nocy i skakała bo to świetna zabawa była dla niej ... wiec możliwe że dla małego dziecka oki ale nie wyobrażam sobie dziecka które chodzi skaka i szaleje w turystycznym .....co do materaca to dla mnie np. szczerze mija się z celem kupowanie turystycznego i normalnego materaca .... ale to jest moje zdanie i oczywiście każdy ma prawo mieć inne....
 
Młoda już wtedy chodziła;-) Materac dostałam od siostry po jej dzieciach.
Mnie jak juz pisałam, najbardziej drażniło w drewnianym to że młoda wkładała nóżki między szczebelki. Tak potrafiła spać. Co wyglądało tak;
hania.jpg

Kolejny lokator, który dostał powyższe łóżeczko w spadku zmasakrował je w wieku 1,5r. Wszystko zależy od dziecke hehehe
 
kaka ja maiłam ochraniacz na 3/4 długości wiec u mnie nie było takich sytuacji oczywiście że zgodzę się że zależy od dziecka i od łóżeczka no ale skoro turystyczne było dobre to czemu nie spała w nim dłużej niż pół roku ??? wiesz dać za łóżeczko dobre kiklaset złotych i uzywac pół roku to np dla mnie zbyt duży i nie potrzebny wydatek
 
Bo nakłamałam;-)
Coś mi nie pasiło i wpadłam w koncu...młoda spała w nim do 2 lat. Na 2 urodziny dostała dużą pościel i łóżko. A łóżeczka miałam dwa z tego powodu, ze wróciłam do pracy po macierzyńskim i woziłam na 8h młodą do mamy. Nie chciałam żeby się odzwyczajała u niej od łóżeczka podczas drzemek więc musiała jakieś mieć. Turystyczne warto mieć choćby na wypady stąd decyzja zakupu. I jak byłam anty nastawiona tak je polubiłam.
 
kaka jesli chodzi o boldera to ja mam taki od 3 lat i jest wszystko sprwane w 100 % jeszcze w zmie byl uzywany. widocznie , twoja kuzynka miala pecha. Ja kupowałam w sklepie noramlnie do allegro nie mialam zufaniabłogoslawienstwo dzieci.jpg
 
Możliwe. Jednakże przegladałam opinie w necie i więcej jest negatywnych;/ Wózeczki prezentuja się naprawdę fajnie. Sama chciałam od niej pożyczyć ale niestety. Ja róznież swój kupiłam na allegro, bo poprostu taniej... Tyle ze ja miałam fuksa a ona pecha.
 
hmmmm to kaka mi zamieszałaś :cool: trochę dziwnie .....tak jak ktoś zamierza podróżować to owszem świetne rozwiązanie w czasie podróży czy na chwile u znajomych czy rodziny ale ja i tak trzymam sie swojego że stabilniejsze jest drewniane i osobiście nigdy bym sie nie zdecydowała na codzienne użytkowanie ŁÓŻECZKA TURYSTYCZNEGO!!!!!!!!! ALE TO MOJE ZDANIE ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa sama sie pogubiłam w zeznaniach heheheh No ale to bylo jakiś czas temu i pewnie dlatego;-) Wogóle to miałam małą masakę bo i spacerówka podwójna, łóżeczka podwójne...na początku mama miała jeździć do mnie no ale tato się nie zgodził i w końcu mała jeździła do nich. Na szczescie niedaleko siebie mieszkamy.
Bąbel też póki co będzie spał teraz w drewnianym. Mam dostać w spadku hehehe a potem zobaczymy. Turystyczne lezy na szafie i jeść nie woła:-D
 
reklama
a ja mam problem ,ale z talią -po wyjściu z szpitala został mi wiszący brzuch ala torba kangura ,muszę to zatuszować ,
wymyśliłam ,że tym
Naturana body wyszczuplające 95b (2276699796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,
sandy moja tesciowa ma takie cudo co to w tv reklamowali wazne ZEBY BYL ROZPINANY OD SPODU mozna sie zajechac na amen w toalecie jak sie na siku idzie i trzeba z tym walczyc :sorry: ja sobie tez kupilam takie galoty wysokie wyszczuplajace i wlasnie nie byly odpinane u spodu i tez w kibelku masakra ile sie nastekalam zeby sie w nie upchanc hehehe teraz bede juz madrzejsza o wlasne doswiadczenie:-)
ja też mam już mętlik w głowie od oglądania wózków, im więcej oglądam tym coraz bardziej głupieję, co prawda napaliłam się na ten wózek ale jak dla mnie ma dwie wady: za komplet 3w1 to wysoka cena, no i dość ciężki
Maxi Cosi Mura 4

jak wybieracie wozki to trzeba jeszcz eposiedziec i wlasnie opinie poczytac. mozna sobie spisac plusy i minusy dojsc do jakiegos ladu i cos sie wybierze:tak:kazda ma inne potrzeby. mnie sie baaardzo podobaja te 3w1 ale nie sa na moje warunki ze tak powiem wiec szukam cos zastepczego typu spacerowka z wpinana gondola. moze nie jest powalajace na kolana ale wozek nie musi byc piekny jak z okladki ma byc przedewszystkim wygodny zarowno dla dzidzki jak i dla nas zebysmy nie zalowaly wydania jak by nie bylo duzej kasy na sprzecior:tak:
 
Do góry