reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

bellka moja amelkowna woala duuuza wanne:D kapala sie ze mna w duzej jak miala 3 tyg i baaardzo lubila takie kapiele:tak: wiadomo lalam wode taka zeby byla odpowiednia dla niej nie dla mnie ale ja tez uwielbialam takie wspolne kapiele:-D
 
reklama
No ja się właśnie zastanwiam czy kupować odrazu pościel czy tylko śpiworek :eek: I widzę, że zdania są podzielone. Kupimy chyba obydwie rzeczy i zobaczymy jak nam i przede wszystkim dzidziusiowi będzie wygodniej.

Te wanienki z przewijakiem też oglądaliśmy. Ale chyba jednak kupimy zwykłą wanienkę na stelażu. Wydaję mi się, że na dłużej wystarczy. Ale może tylko mi się wydaje?
Ja też zastanawiałam sie nad taką komodę ale jednak zrezygnowałam. Szukam teraz wanienki montowanej na wannie , moja koleżanka miała taką z uchwytami i taka by mi pasowała. A co do przewijaka znalazłam taki składany przykręcany do ściany.
 
My niestety wanny nie mamy, sam prysznic :-( A łazienka taka malutka, że jak bym tam wjechała taką wanienką to bym już sama nie weszła :-D
A mi się podobają strasznie takie komody z przewijakiem, ale nie mam miejsca niestety. Samo łóżeczko mi wejdzie, no i komodę dla Maluszka pod skos wcisnę, więc przewijak musi być na łóżeczku.
 
sandy - strój czadowy
ja wanienkę mam ze stelażem, taką większa i byłam bardzo zadowolona, koleżanka miała taką z przewijakiem, ale mówiła, że jest za mała, że bardzo się chlapie i musiała wjeżdżać potem do łazienki cała konstrukcją, ja nie mam zdania
 
2717797bd3e24e37m.jpg
[/URL][/IMG]

52051ff6102746dcm.jpg
[/URL][/IMG]

Dziewczyny ,jeśli młoda z szpitala nie odbierze od mnie wózka w ciągu dwóch tygodni tj do 27 kwietnia to wózek będzie do wzięcia za darmo

jest taki jak ten ,tylko koła są nie obrotowe i bez fotelika.
Ma wyjmowaną gondolę ,dwa śpiwory ,folię i torbę [jak ją znajdę ]

Wózek Baby Star 3 funkcyjny Czerwony (2256143778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zdjęcie 1-wersja głęboka ,zdjęcie 2 wersja spacerowa
 
Sandy a TY nie będziesz jeszcze go potrzebowala hehehehee:laugh2: W koncu widzę że staranka na tapecie. Jeszcze się wstrzymaj kochana z tym obdarowywaniem.

Ja sie zastanawiam nad zakupem większej miski z uchwytami do kapania. Z wanienką cieżko mi było. Kąpałam młodą w jej pokoju bo cieplej. Nosiłam wodę wiaderkiem ale potem całą wannę musialam nosić do łazienki zeby wylać wodę a to już masakra. M poźno wraca więc nie liczę że tym razem bedzie inaczej;-) Hanie od pół roku kapałam w brodziku. Mam baaardzo głęboki. Sama się w nim kąpię jak mam ochotę się pomoczyć. CO prawda wygląda to jakbym siedziała w mega głębokiej misce i nogi zykle mam oparte o ścianę ale siedzę po 'turecku''.
 
reklama
Ja ostatnio tak samo oglądałam sobie wózki w necie, ale muszę wybrać się do sklepu i na żywo popatrzeć bo tak ciężko mi coś wypatrzeć. Tak nawet zastanawiałam się nad Graco Symbio ale coś chyba, któraś z Was wspominała, że za mała gondola albo jakiś inny minus???
 
Do góry