reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Październikowe mamy na zakupach

kasikd, bardzo ładny, też mi się Marity na początku bardzo podobały (ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na skrętne koła)
 
reklama
A my dzisiaj zupełnie przez przypadek poszaleliśmy i zamknęliśmy listę zakupów :-D Zamówiliśmy wózek x-lander move, fotelik recaro z bazą isofix, łóżeczko klupś z materacykiem, torbę do wózka, i parę pierdółek. Trafiliśmy na rabat wyprawkowy plus wyprzedaż jesienną w tym tygodniu i wszystko wyszło nas 3600zł :cool2: Całe zamówienie będzie gotowe do odbioru pod koniec tygodnia - już się doczekać nie mogę!!!
 
reklama
Do góry