reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Koszule kupiłam 2. jedną na guziki z małym misiem(poprzednio też takie miałam ) i jedną z takim kopertowym dekoldem i wstawką w środku różówą. Ale teraz dokupiłam jeszcze jedną bo pamiętam, że poprzednio dziewczyny w szpitalu tak się pociły, ze musiały się przebierać 2 razy w nocy i rano już nie miały się w co ubrać. Ja nie maiłam takiego problemu ale teraz tak na wszelki wypadek dokupiłam jeszcze trzecią też na guziki. Rozm. M. te na guziki, i ta kopertowa L. ale i tak jakaś ciasnawa w biuście jest.

Staników mam 2 takie całkiem gładkie i 2 z koronką na fiszbinach bawełniane. Do szpitala biorę 2 szt. Te z koronką mają jakby mniejszy rozmiar bo kupiłam F I też ledwo się mieszczę a teraz noszę DD. Kupowałam najtańsze na allegro.
 
reklama
a powiedzcie ile macie koszul do karmienia i biustonoszy
Mam 2 koszule (do szpitala), a potem do domu jeszcze 2 rozpinane piżamki.
Staniki planuję 3 - dwa do chodzenia i trzeci (miękki) na noc.

zazdroszczę tym co mają normalne piersiaki i mogą sobie wszędzie biustonosze kupować. Ja niestety będę musiała się udać do jakiegoś lepsiejszego sklepu i trochę wydać na jakieś miseczki G co najmniej.

Misza ja zagryzę zęby i pójdę do moich sprawdzonych dziewczyn na Dietla - wolę tam wydać więcej kasy na dwa porządne staniki, które wiem że mi solidnie podtrzymają piersi. Ewentualnie podzwonię jeszcze po sklepach, które mają Alles i popytam czy mają większe rozmiary. Tak myślę, że przydałby się 75I....
A ja Was doskonale rozumiem, przed ciążą nosiłam 70F, już w I trymestrze musiałam się przerzucić na większe. Na razie mam jeden z Alles do karmienia i jestem zadowolona, ale jak się teraz zmierzyłam, to powinnam już kupić 75/80I, jak przyjdzie laktacja to pewnie nawet J:-( No i przynajmniej jeden chciałabym miękki, na noc, to tylko jeden model udało mi się znaleźć w tym rozmiarze w rozsądnej cenie:-( Bo nie chcę płacić 200zł za stanik na parę miesięcy, zwłaszcza że muszę kupić jeszcze 2 sztuki.
 
mamba - super wózek, śliczny

ja do szpitala mam 5 koszul, pamiętam, że ostatnio miałam mniej i musiałam oddawać T do prania, jakies to było niewygodne, jeszcze jeździł sam mi kupować, masakra
 
Nikola fajny tez kombinezonik

ja juz naszykowalam 3 wersje na wyjscie i wsadzialam do fotelika samochodowego

mam wersje
pajacyk taki jakby frotowy (jakby bylo cieplo jeszcze zaloze go na spioszki i body)
kombinezonik taki cienszy
spodenki welurowe plus sweterek
 
Nikola super wozek,kolory mi sie podobaja, my mamy brazowy ktory juz mi troche obrzydl ale na nowy kasy brak

Jutrzenka ja mam jedna koszule i 3 staniki do karmienia, tu jak rodzilam poprzednio to wiecej babki lataly w takich normalnych ubraniach. Wiec biore 4 bluzki do karmienia z H&M i dwie pary luznych spodni dresowych

Kupilam dzis w koncu uzywany laktator na e-bayu Medela Swing,jeszcze zostalo mi tylko lozeczko
 
Mamba ładny wózek :-)

Sonka świetna komoda trafiasz w moje gusta :-D

Ja do szpitala mam 2 koszule plus jedna do porodu ale jeśli pójde do eskulapa to tam dają koszulę do porodu,stanik mam jeden do karmienia i muszę dokupić,majteczki siatkowe mam 2 pary ale jeszcze dokupię chyba 2 .

W tesco są super promocje teraz każdy dział przeceniony ja kupiłam wczoraj ręczniki po 9 złotych :-) wzięłam 4 do szpitala bedę mieć 2 .
 
Ostatnia edycja:
Paja, fajna ta komoda kąpielowa :-)

Ja po porodzie nie używałam Tantum rosa a Lactacydu, którego używam na codzień i teraz chyba tak samo będzie.

Co do niani długo się zastanawiałam, ale chyba tak samo nie będziemy póki co kupować, jak coś zawsze można potem dokupić

Mamba, wózeczek prezentuje się cudnie :-)

Jutrzenka, biustonosze do karmienia mam póki co 2 i myślę czy dokupić jeszcze, koszule mam 2 po ciąży z Olusiem i zamawiam 2 kolejne, tym razem też już nie takie dziecinne z wzorkami:

KOSZULA NOCNA CIĄŻOWA DO KARMIENIA ROZMIARY: S/M (2578274727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nikolaa, kombinezonik bardzo fajny :-)

I dzisiaj ruszam do apteki po te podpaski po porodzie, majtki siateczkowe i może od razu coś do pępuszka kupię
 
Paja, fajna ta komoda kąpielowa :-)

Ja po porodzie nie używałam Tantum rosa a Lactacydu, którego używam na codzień i teraz chyba tak samo będzie.

Co do niani długo się zastanawiałam, ale chyba tak samo nie będziemy póki co kupować, jak coś zawsze można potem dokupić

Mamba, wózeczek prezentuje się cudnie :-)

Jutrzenka, biustonosze do karmienia mam póki co 2 i myślę czy dokupić jeszcze, koszule mam 2 po ciąży z Olusiem i zamawiam 2 kolejne, tym razem też już nie takie dziecinne z wzorkami:

KOSZULA NOCNA CIĄŻOWA DO KARMIENIA ROZMIARY: S/M (2578274727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nikolaa, kombinezonik bardzo fajny :-)

I dzisiaj ruszam do apteki po te podpaski po porodzie, majtki siateczkowe i może od razu coś do pępuszka kupię

bardzo fajne są te koszule z allegro, mam dwie i szlafrok, dobrej jakości wiec polecam
 
Ja kupiłam dziś Ocetnisept, szare mydło w kostce bo mam takie małe w płynie i Apap. Brak mi tylko czegoś na brodawki i wodę małą dokupić.

Przypomniałam sobie żeby wziąść jakiś paracetamol do szpitala w razie czego na ból brzucha po porodzie bo u nas chyba pyralgine dają.

I chyba kupię ze 2 paczki podpasek żeby w domu były po porodzie, bo potem K będzie miał problem jakie kupić. Chciałam sprawdzić w sklepie medycznym czy maja te podkłady absorgyn ale od 9 mieli otwarte i spasowałam.

Pasja- ja jedną mam podobną tylko sie zastanawiam czy wygodnie się będzie karmić, bo moja taka akurat w biuście jest, a materiał mało rozciągliwy.

KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KinderKraft Jolly FULL (2590063455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a takie łóżeczko wybrałam. Kolor brązowy. Ma już materac i 4 boki z siatki co będzie lepsze potem jako kojec. Tylko czekam aż szanowny ZUS zrobi przelew.
 
reklama
Do góry